14xkv1xh6nf-marek-grufik-7.jpg

Marek Grufík

Na Naučmese od 18. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 8 účastníků.

V roce 2011 jsem vstoupil do oboru financí a nestačil se divit. Jak to vlastně uvnitř funguje? Hlavní cíl většiny finančních poradců je prodat finanční produkt a vydělat peníze. Ale to už asi víte, že?

Marně jsem hledal špetku etiky, morálky nebo snahu klientům upřímně poradit. Učili mě volat svým známým a kamarádům, domlouvat si schůzky a brát si další doporučení. Tohle je prý cesta k úspěchu a velkým penězům. No pardon! Z tohoto přístupu mě vstávaly chlupy na zádech. A tak jsem musel odejít a jít vlastní cestou.

Rozhodl jsem pro radikální změnu, přestože nad financemi jsem úplně nezanevřel. Vytvořil jsem vzdělávací platformu a od roku 2013 přináším finanční vzdělání zaměstnancům firem. Firemními kurzy prošlo více jak 300 zaměstnanců a nyní jsou brány otevřeny i veřejnosti.

Za přispění týmu super lidí jsem vyvinul unikátní aplikaci FINLY a kurzy tak probíhají digitálně na nejmodernějších tabletech (Apple iPad). Účastníky učím jednoduché a zároveň chytré způsoby, jak s penězi správně zacházet, vyhnout se drahým přešlapům a užívat si života naplno. Jen si vezměte, kolik úsilí vás stojí každý měsíc peníze vydělat a pak by je měl někdo zneužít ve svůj vlastní prospěch! To asi nechcete nebo ano?

Netvrdím, že finanční poradci nemají své místo na zemi, ale najít toho správného je opravdu oříšek. Během kurzu se dozvíte, jak na první pohled rozeznat toho správného, a kterého raději rychle poslat k šípku.  

Kurz je taková finanční škola života a věřte, že tato investice se vám sto tisíc krát vrátí. Garantuji všem neopakovatelný zážitek plný aha momentů, které vám jinde prostě neřeknou. Proč asi?

PS: Jako BONUS získáte osobní účet v aplikaci FINLY, v které si můžete spravovat své finance i po skončení kurzu.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.