20130310-224234-297543-211558048911998-1525168427-n.jpg

Marcela Fryštacká

Na Naučmese od 12.2.2013.

Jmenuji se Marcela Fryštacká, profesí jsem registrovaná všeobecná sestra. Pracovala jsem ve zdravotnictví jako chirurgická sestra, instumentářka na operačních sálech, docházela jsem do domácností nemocných. Specializačním studiem v pediatrii jsem si doplnila vzdělání dětské sestry a nyní pracuji u malých dětí. Mám tři dospělé dcery a dostatek času věnovat se tomu co mne baví a zajímá.

Na odborných kurzech a školeních jsem často slýchala o zdravotnické osvětě ke zdravému životnímu stylu. V praxi jsem se s ní však nesetkala. Rozhodla jsem se dobré rady a doporučení šířit sama, myslím, že je užitečné poskytovat lidem informace, o kterých se mnoho nemluví. Zdravotnictví se stalo byznysem a všichni víme, kdo živí farmaceutické firmy, nelze tedy očekávat informace z tohoto zdroje.  

Na mé životní cestě mne oslovily zelené potraviny. Jde o přirozené a komplexní 100% přírodní produkty, jsou to nejzásaditější potraviny vůbec. Organismus sytí, čistí, regenerují a harmonizují. Dokonce mohou změnit Váš životní styl. Zařadíte-li do svého života mladý ječmen a chlorellu, mohou z malých dobrých návyků, postupem času vzniknout dobré zvyky.

Taková byla moje cesta ke změně pro život zdravější, spokojenější a plnější. Na tuto cestu Vás zvu. Společenství pozitivních lidí nad společným tématem je obohacujícím pro každého z nás. Těším se na setkání s Vámi.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.