82e9c3srm596bxy-979a7848.jpg

Madlen Hermanová

Na Naučmese od 7. 7. 2020.

Poprvé jsem měla fotoaparát v ruce snad ještě dřív, než jsem začala chodit. Můj taťka je obrovským fanouškem focení a tuto lásku přenesl i na mě. Proto když po základní škole přišlo rozhodování co dál, já měla jasno a teď jsem vystudovaný fotograf. Než jsem začala studovat, jak správně fotit, tak jsem si myslela že jsem skvělá fotografka, ale čím víc se učím, tím víc se zlepšuju a když se podívám zpátky, tak si uvědomuju, že ty začátky opravdu nebyly nic extra. Většinou jsem jenom zmáčkla spoušť a myslela si, že je hotovo. Od té doby ale uběhlo šest let a za tu dobu jsem potkala spoustu skvělých učitelů, kteří mě naučili o tom co fotím přemýšlet. Jak vybrat správně kompozici, jaký použít objektiv, jak nastavit fotoaparát, a to jsem ještě nezačala o postprodukci. 😉

Proto bych ráda tyto znalosti, které jsem posbírala v průběhu let předala milovníkům focení, kteří se teprve začínají učit a také fotografům, kteří se chtějí zlepšovat a jsou lační nových vědomostí.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?