88b6hwz4szc-lukasbures-profile.jpg

Lukáš Phoenix Bureš

Na Naučmese od 14. 8. 2017, vedl/a kurzy pro 2 účastníky.

Pokud se chcete naučit malovat na obličej, ať již od úplných základů či jako rozšíření svých znalostí v rámci nadstavbových kurzů, naučit se se techniku airbrush, výrobu doplňků kostýmů a cosplay anebo SFX efekty pro tělo a obličej, můžete využít našich služeb v rámci klasických workshopů či individuální kurzů pro jednotlivce. Máme, letitou zkušenost jak s vlastní tvorbou, tak s vedením kurzů.

Sami jsme absolvovali mnoho kurzů v Rakousku a Holandsku: Alex Hansen – Airbrush, Alex Hansen – Cosplay, Jinny – Cirque de Soleil, Sanatan Dinda – 3D bodypainting, Matteo Arfanotti – Light & Shadows, Miguel Angel – 3D Headpieces, Miguel Angel 3D Art, Wolf Reicherter – 3D Blacklight bodypainting, Madelyn Greco – Composition in bodypainting, Sophia Bue – SFX, Yolanda Bartram – SFX, Petra & Peter Tronser – SFX, SFX with thermoplast, Michael „Monstermacher“ Müller – Shocking hair, a další.

Můžete tedy využít našich mnohaletých znalostí a zkušeností pro zlepšení Vašich schopností, prohloubení techniky a originálnější přístup k malbě či výrobě doplňků.

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.