8obi67ido7bgtp2-strelak-padevet-klusak-62h.jpg

Lukáš Brezina

Na Naučmese od 29. 11. 2021. Navštívil/a 1 kurz.

Jmenuji se Lukáš Brezina a jsem odborník na problematiku domácí péče a dlouholetý pracovník v pomáhajících profesích.

A moje videokurzy vás provedou právě problematikou domácí péče o blízkého a dozvíte se v nich všechno potřebné od prvních kroků na úřadech, až po to, jak upravit pro špatně pohyblivého blízkého byt. Jednoduše vám řeknu všechno od A do Z tak, abyste už informace nemuseli shánět někde jinde, ale abyste je měli hned a přehledně.

Vystudoval jsem Katedru řízení a supervize na FHS UK, obor Sociální práce a pastorační činnost na ETF UK a Sociální pedagogiku a teologii na VOŠ. Jabok. Také jsem absolventem kurzů na Lahti University of Applied Sciences ve Finsku a Edinburgh Napier University ve Skotsku. Mimo to jsem absolvoval desítky akreditovaných kurzů týkajících se problematiky péče o blízkého v domácím prostředí.

Mnoho let jsem pracoval jako koordinátor osobní asistence pro seniory, odborník na vzdělávání v oboru sociální práce nebo jako vedoucí velké pomáhající organizace.
Začínal jsem ale jako pečovatel a osobní asistent, proto znám problematiku péče o člověka ze všech stran a všechny informace, které předávám jsou ověřeny léty praxe.

 
Jsem tu pro vás a rád vám pomohu ve vaší komplikované situaci.

Lukáš

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.