20130805-014626-p1170169.jpg

Ludmila Leinweberová

Na Naučmese od 5. 8. 2013.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a dlouhodobě se věnovala zejména dětem s poruchami učení i chování. Později jsem našla způsob, jak pomocí měření mozkových vln (biofeedbacku) pomáhat lidem.

Potkala jsem desítky dětí, rodičů, starých lidí. Vytvořila jsem prostor, kde se lidé naučí a uvidí, že dokážou více než od sebe očekávali. Naučila jsem se reagovat na problematické okamžiky. Byla jsem v přítomnosti desítek lidských příběhů, zažila úmrtí rodičů, ztrátu dítěte, rozchody, svatby, nemoci, mnohé z toho znám i z vlastní zkušenosti. To mi dává sílu, chuť a jistotu v individuálním poradenstvím. Nabízím lidem, kteří se ocitli ve složitých životních situacích, podporu a pomoc na jejich cestě.

Pomocí EEG přístrojů, které měří a okamžitě poskytují klientům zpětnou vazbu, tak můžu provádět terapie, které značně zlepšují schopnost člověka

  • pracovat se stresem,
  • koncentrovovat se,
  • relaxovat,
  • spát.
EEG Biofeedback je metoda napomáhající vyladění mozkových vln, a tím efektivnímu využívání potenciálu mozku. Prostřednictvím biologické zpětné vazby se mozek učí, jak se uvést do souladu. Při záznamu EEG a terapii nejde do hlavy klienta žádný proud pouze se snímá jeho aktivita a dále se s ní pracuje. Metoda je bezpečná a neinvazivní. Např. na Slovensku hrazena z zdravotního pojištění.

Více informací o biofeedbacku naleznete na mém webu Neuroprogress.cz.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.