3135810-15086837_1626868864273437_668084323_n-002.jpg

Lucie Vašinová

Na Naučmese od 17. 11. 2016.

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Kroměříži a rok navštěvovala Učitelství výtvarné výchovy pro SŠ a ZUŠ.

Poté jsem pracovala 3 roky jako předškolní pedagog. Po mateřské dovolené a intenzivní tvůrčí práci při vývoji a výrobě moderních látkových plen jsem absolvovala dvouletý terapeutický výcvik a psychologii se věnuje i nadále.

Souběžně s rozvíjející se značkou moderních látkových plen Joli Petit jsem nastoupila do zaměstnání mimoškolního pedagoga.

Po 5-ti letech praxe a zkušeností s dětmi jsem opustila zaměstnanecký poměr a školských systém, a i nadále se věnuji, ještě blíže, rodinným otázkám, přístupu k dětem, jejich zdravé péči, otázkám sebehodnoty, zdraví, mateřství a ženství.

Založila jsem v Rožnově pod Radhoštěm zázemí pro maminky a děti s názvem Rožnovské maminky l o u n g e a kamennou pobočku značky Joli Petit, které se s láskou ve spolupráci s odborníky na zdravý psychomotorický vývoj dítěte věnuji s ekologickou, ekonomickou, zdravotní a hodnotovou otázkou 5 let. 

Věnuji se také osvětě v rámci zdravé péče o dítě. Vytvořila jsem osvětovou kampaň #bezodpadu s cílem osvěty formou uměleckého zpracování dětského plenkového odpadu a jsem zakladatelkou uměleckého směru Land-trash art.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.