23xczkeoz7z-1013528-10200618895306665-706188448-n.jpg

Lucie Obermannová

Na Naučmese od 28.7.2017.

Jmenuji se Lucie Obermannová. Narodila jsem se ve znamení Vodnáře a ráda žiju aktivně naplněným Životem, baví mě mnoho věcí. Oblibuji sladké ovoce, tvorbu raw food, jógu, pole dance, pejska Mikyho a samozřejmě mnoho dalšího. Pracuji jako servírka ve vegetariánské restauraci Maitrea. Předcvičuji aqua aerobik. A miluji sport a slunce.

Dlouho mě naplňovala myšlenka tvořit něco společně s ostatními.

Díky mé báječné přítelkyni jsem se dostala před třemi lety k józe, konkrétně jsem navštěvovala Jógu v denním životě. Posléze jsem se rozhodla cvičit už jen sama doma. A tak mi to vydrželo do dnes. Jógu cvičím každé ráno, někdy 30 minut jindy jen 10. Před jógou si dávám odlehčení mysli pomocí meditace s hudbou. Dodává mi to vždy přesně to, co potřebuji. Ráno si nastartuji den jógou, protažení těla a prodýchání mysli je velice klidný začátek mého dne. Sama na sobě pozoruji po skoro tří letém praktikování ranní jógy větší možnosti protaženého těla. A protože se mám neustále kam posouvat, stále si nastavuji nové cíle, kterých pomalu, ale jistě dostahuji.

V létě jsem chodívala cvičit do parku. Pár nadšenců mě z dálky pozorovalo a tu mi cvakla myšlenka - vytvořit jógu v parku i pro ostatní. A tak jsem se letos v létě poprvé odhodlala. A rozjíždím to dál a tak jsem si pro Vás připravila jógu - všech kategorií, všem se vždy plně věnuji a cviky přizpůsobuji dle dané skupiny. 

Při mé józe dochází k uvolnění, pocitu radosti a naladění se na své tělo. Provádím jógové cviky, které jsem se sama naučila. Každý vždy zvládá vše dle svých možností. Mám ráda energii skupiny, která je tak podporou všem.

Pokud cítíš, že s Tebou rezonuje podobné, či stejné, neváhej se přihlásit na jógu se mnou a společně tak můžeme posouvat své hranice.

Budu se těit na cvičnou, protaženou.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.