2squdzbnkvm-upraveny-dscf6006.jpg

Líba Vaňková

Na Naučmese od 20. 10. 2017.

Homeopatie je cesta, na kterou jsem se vydala v roce 2011. Od té doby jsem absolvovala Homeopatickou akademii v Praze a kromě tohoto základního vzdělání homeopata jsem se zúčastnila - a stále zúčastňuji - také přednášek významných zahraničních lektorů.


Vzdělání homeopata je nekončící příběh, takže mne ještě mnoho a mnoho seminářů čeká. Ve své praxi se věnuji poradenství v oblasti homeopatie jak pro "lidské klienty", tak i pro jejich čtyřnohé mazlíčky - především psy.


Kolem myšlenky organizace seminářů a kurzů základů homeopatie jsem dlouho kroužila. K realizaci jsme nakonec přistoupily s mojí homeopatickou kolegyní - Sofií Markovic. Kurzy pořádáme v tandemu, kdy mojí starostí je především příprava a následný hladký průběh semináře / kurzu jako takového, zatímco hlavním úkolem Sofie je předat Vám co nejvíc užitečných informací.


Doporučuji absolvování našich kurzů především lidem, kteří jsou ochotní převzít zodpovědnost za svoje zdraví a hledají možnosti jak skutečně léčit příčinu nemocí, nejen "zakrývat" následky, jak to v mnoha případech dělá konvenční medicína.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.