5982iqgjcompw2h-164241804-10222403111720597-4791374748329736632-n.jpeg

Lenka Kadlecová

Na Naučmese od 7. 7. 2024.

Pryskyřici se věnuji už šest let téměř denně. Začínala jsem jako samouk v dobách, kdy u nás o tomto materiálu nebyly téměř žádné informace a vše jsem si vyzkoušela metodou pokus omyl. Nyní se pryskyřici věnuji na profesionální úrovni již několik let a práci s ní učím začátečníky. Díky tomu, že jsem si na vlastní kůži vyzkoušela snad každý karambol, který se s pryskyřicí může stát, tak tě můžu na 100 % připravit, abys tvořil/a s pryskyřicí s jistotou a tvé pokusy budou bez omylů. :-)

Mé kurzy jsou propracované a vyzkoušené na lidech. :-) Zodpovím ti na nich všechny otázky, a to včetně těch, které jsi možná ještě ani nepoložil/a. Dozvíš se vše o základech, podíváme se na různé techniky, vyzkoušíš si odlévání a všechny informace dostaneš hezky a přehledně podané. 

Na kurzech učím hlavně odlévání do silikonových forem, tvorbu geode art a obrazů s mořskými břehy. Co u mě nenajdeš je kurz na výrobu stolů, na ty už je potřeba větší dílna a stroje. 

Když to na závěr shrnu, tak se díky kurzu dozvíš vše, co o pryskyřici potřebuješ vědět, odlévání si vyzkoušíš a z kurzu si odneseš vlastní dílo (po jeho vytvrzení ti výrobek pošlu). To tedy znamená, že díky nabytým znalostem nebudeš plýtvat svým časem ani materiálem na takové ty nervózní začátky, které prožívá každý začátečník. :-) 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.