Kurz remarketingu v Ads a Sklik

2e3ovn5vg3r-snimek-obrazovky-2018-09-24-v-16-18-41.jpg

Ondřej Zícha

Již šestým rokem žiju doslova svůj sen. Spojuji online marketing a cestování a na kontě mám 80 procestovaných zemí. Pracuji pouze pro přímého klienta www Více o lektorovi »

2e3ovn5vg3r-snimek-obrazovky-2018-09-24-v-16-18-41.jpg

Ondřej Zícha

Již šestým rokem žiju doslova svůj sen. Spojuji online marketing a cestování a na kontě mám 80 procestovaných zemí. Pracuji pouze pro přímého klienta www Více o lektorovi »

9px26tj4mb4z171-snimek-obrazovky-2020-01-22-v-16-31-16.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Na konkrétních e-shopech si ukážeme, jak může vypadat jejich struktura remarketingových kampaní.

Cílení na užvatele, který již před nějakou dobou navštívil váš web funguje lépe než ostatní cílení.

Funguje vám ale remarketing na 100%? Využíváte remarketing naplno? Máte promyšlenou remarketingovou strategii a pracujete se všemi návštěvníky a využíváte všechny druhy reklam? Testujete a vyhodnocujete? Máte dobře vyloučená publika? Používáte RLSA či videoremarketing? Dokážete efektivně pracovat s časem?  Máte chuť si s remarketingem pohrát a udělat z něj příběh, který má smysl a který vám přivede více zákazníků?

Přijďte na školení remarketingu! Dostanete hodně know-how, ukázky jak remarketing nastavovat a čeho se naopak vyvarovat. Prostě příděl inspirace pro vaše  kampaně. 


+- OSNOVA

  • Jak mít remarketing co možná nejrelevantnější? Jak cílit na ty správné lidi, koho vyloučit z remarketingových kampaní, jak pracovat s remarketingem v čase?
  • Jak pracovat s publiky podobných uživatelů a co je to konverzní automatizace. Jak a kde využít publika podle záměru (custom audience)
  • Remarketingové texty a banery — jaké jsou možnosti odlišení reklam v remarketingu od ostatních reklam v účtu?
  • Nakreslíme si strukturu remarketingu. Na konkrétních eshopech si ukážeme, jak by mohla vypadat struktura remarketingových kampaní. Přesně to pak můžete použít pro váš eshop či web.Ukážeme si, jak využít remarketing na YouTube
  • RLSA (remarketing list of search ads) — aneb remarketing ve vyhledávání. Jak snížit šanci konkurence, že vám ukradne zákazníka z vyhledávání? Jak být přednostně zobrazován ve vyhledávání za menší cenu?  Jak odlišit reklamu pro stávající návštěvníky a nové uživatele, jak využít další klíčová slova v kombinaci s remarketingem a další know how jak používat RLSA. Jak zkombinovat RLSA a DSA?

 

PROČ NA KURZ PŘÍMO KE MNĚ?

  • 7 let Freelancer a remarketing/retargeting je to, co mým klientům vydělává nejvíce
  • Google/Shoptet Partner
  • Know-how testováno na reálných klientech ve vlastní firměKurz remarketingu v Ads a Sklik

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.