Kurz kresby

20140824-121232-portrait-web.jpg

Lenka Molková

Jsem energická, kreativní a často nevím co chci. Kamarádi mě nazývají magorem, kofoholikem a workoholikem. Ale já jsem jen nadšená grafická designérka a Více o lektorovi »

20120412-211627-DSC01613.JPG

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Na začátku si ukážeme něco málo z teorie kresby, jak funguje perspektiva, horizont a čím a na co vlastně kreslit. Vyzkoušíme si základní uvolňovací a tréninkové cviky. Budeme skicovat, řešit proporcionalitu, stínování a modelování světlem. Začneme jednoduchými tvary. 

Až se rozkreslíme, pokusíme se nakreslit zábavné zátiší. A to nejprve čistě realisticky a poté i uvolněně, zajímavě, zábavně, s nápadem. 

Kdo bude chtít, bude si moci vyzkoušet techniku kolorování kresby, a kdo si na závěr troufne, bude si moci nakreslit i autoportrét!

Kurz se uskuteční u mě doma, v pohodové atmosféře, s hezkou muzikou, dobrým čajem – kávou – vínem – džusem. 

S sebou si vezměte kreslící potřeby: tužky, uhel, rudku, plastickou gumu, lak na vlasy, hadřík, špejli a kreslící podložku, také si můžete vzít fixy, pastelky, voskovky – cokoliv, čím se dá kreslit a co by se Vám mohlo hodit. Nezapomeňte na kreslící podložku (minimálně velikosti A3), papír bude zajištěn! Dobrou náladu a něco na zobání k tomu dobrému pití s sebou :-)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.