Financování developerských projektů od A do Z

1d73vf73cnrbh9n-mg-1305.jpg

Martina Škarydková

Jsem hypoteční makléř. Zaměřuji se především na financování nemovitostí a podnikatelů včetně developerské výstavby a investičních nákupů nemovitostí na jejich další pronájem. Působím v rámci celé ČR, převážně však v Více o lektorovi »

86kk2oewfphs6jf-hardcover1r-1631x2244.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Ve webináři s vámi projdu úvěrovou smlouvu a seznámím vás s celým procesem od přípravy podkladů pro žádost a po průběh čerpání.

Součástí bude i představení možností nákupu investičních nemovitostí do majetku firmy a možnosti splácení úvěru z budoucích nájmů.

Obsah:

  • Základní věci, které musíte mít ujasněné (Rozpočet, ekonomika projektu, financování, bussines plán, subdodavatele – stavba, marketing, právní služby reality…
  • Základní podklady pro financování (kupní smlouvy, LV, stavební povolení, rozpočet stavebních prací, harmonogram stavby, projektová dokumentace, …)
  • Podklady pro banku- co vše je obsahem resumé pro banku Jednotlivé způsoby financování – nemovitostí výstavba, nemovitosti na pronájem bez dalšího prodeje, investiční financování, provozní financování, úvěrový kontokorent
  • Konkrétní příklady: indikativní nabídka, úvěrová žádost, průběh schvalování, úvěrová smlouva
  • Čerpání úvěru: nejčastější podmínky pro první čerpání úvěru
  • Průběžné podmínky čerpání úvěru

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?