Coffee lettering

2edzhwmnynq-ester-workshop.jpg

Ester Rosíková

Jmenuji se Ester a v Kreativatelier se mnou můžete tvořit s různorodými materiály na různá témata. Potkat mne můžete na našich hodinových dílnách, nebo na některých z workshopů. Z našich lektorek mám nejlépe pod palcem Více o lektorovi »

2w6ycr5rcwj-coffee-lettering.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Co budeme na worskhopu dělat?

Budeme se zabývat moderní formou ručního psaní nevšední formou. Psát budeme jak štětcem, tak perkem /pro praváky i varianta "obligue" násadky/. Projdeme si abecedu a ukážeme si trendy tvary písmenek. Pověnujeme se také návrhu vlastního obrázku, jehož podoba bude na každém dle jeho vkusu.

Co si kromě tréninku odnesu?

Kromě spousty popsaných papírů si odnesete finální tvorbu, kterou si vytvoříte na akvarelový papír. 

To budu psát jen kafem? 

Určitě to nebude nutností. Kreativatelier je zázemím, kde máme k dispozici nejen různé barvy, inkousty a tuše. Kávou vaši tvorbu nebudu určitě limitovat!

A proč vlastně to kafe?

Protože na workshopu "Moderní krasopis", který také v Kreativatelier vedu se mne účastníci worksopu ptají na různé formy pokračování. Protože jsem velký netrpělivec, tak namísto tvrdého tréninku a snahy o dokonalost, je mi bližší hledat nové možnosti a realizovat nevšední kombinace. Vznikl tak i můj další workshop "Lettering bez papíru"

Jestli si tedy chcete užít podvečer tvořivým způsobem v inspirativním prostředí našeho atelieru, ráda se s vámi potkám! Naše workshopy probíhají v přátelské atmosféře, k dispozici je všem na workshopu káva /nejen ta na tvorbu/ :-) , čaj, či sklenka vína. A vždy se u nás najde i něco malého na zub.

 

Doprovodné fotky

  • 4yrua3yvqc3-coffee.jpg
  • 28gthniuu11-coffee-flourishing.jpg
  • 96al0nma67m-flower.jpg
  • 2wsuqg074tc-perko.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?