5fbiumgzdbg-krystof-latanik-lektor-kurzu-opravy-kola.jpg

Kryštof Lataník

Na Naučmese od 1. 11. 2018, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Jsem profesionál, který se zabývá opravami jízdních kol již od roku 1991. Kromě toho každoročně absolvuji školení u firmy Shimano. Absolvoval jsem také několik školení přímo u výrobců jízdních kol. Kromě školení pro veřejnost, mám za sebou bohaté zkušenosti také při školení servisních týmů kol ve společnostech, jako je třeba Decathlon. 

Odjakživa jsem trávil spoustu času jízdou na kole a vždycky jsem měl radost z toho, když jsem si sám dokázal opravit některou z porouchaných částí. Toto “hraní” přerostlo v celoživotního koníčka a následně i moji obživu. Otevřením vlastního servisu v roce 1991 jsem si začal plnit svůj sen.

Práce přibývalo a tak nebyla jiná možnost, než začít se školením nových pomocníků. Předávání teoretických informací a praktických vychytávek mne chytlo natolik, že po nějakém čase začalo mé první školení profesionálních mechaniků, údržbářů, ale i zájemců z řad veřejnosti.

Jsem toho názoru, že na kole si člověk dokáže opravit všechno a pokud je šikovný, zvládne to v pohodlí domova a ušetří tak stovky, někdy až tisíce korun, za ne vždy uspokojivý servis.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?