41il0qqx48e-sykorice-5025-copy.jpg

Kateřina Šantrochová

Na Naučmese od 31. 8. 2018.

Ahoj, jmenuji se Kateřina :) Věnuji se míchání parfémů. Tvořila jsem vůni například do pražské prodejní galerie Cihelna Concept Store na Malé Straně nebo pro galerii Pro Arte. Také se intenzivně zabývám tvořením vůní pro klienty přímo na míru. Studovala jsem hudební kompozici na konzervatoři a snažím se ke tvorbě vůní přistupovat podobně jako k hudební skladbě.

Bio:
Scent de Roche je nová značka originálních niche parfémů, kterou založila Kateřina Šantrochová, muzikantka a skladatelka, která se také intenzivně zabývá výrobou a mícháním vonných esencí. 
Ve skladbě parfému na míru uplatňuje smysl pro harmonickou kompozici vysokých, středních a nízkých tónů vybraných esencí, které odráží osobitý charakter a touhy svého nositele. Stejně tak parfémy speciálně navržené pro interiéry dokáží zásadním způsobem pozvednout a rozšířit atmosféru prostoru. 
Vůně se zapisují do naší smyslové paměti na dlouhá léta. Můžeme tedy náš domácí nebo pracovní prostor prodchnout příjemnou vůní a připravit tak ostaním jen ty nejlepší vzpomínky. S ohledem na přání zákazníka mají správně vybrané esence také významný aromaterapeutický účinek.
Scent de Roche je značnou, která používá výhradně přírodní materiály a extrakty z nejrůznějších vonných dřevin, květin, vzácných plodů a dalších látek ze vzdálených i blízkých míst a kultur světa.
Proto, má každý možnost objevit skrze vůni, co je vlastní jeho duši.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?