99qxliete7x-fb-img-1567001683135.jpg

Katarzyna Kamecka

Na Naučmese od 13. 6. 2019, vedl/a kurzy pro 6 účastníků.

Jsem lektorka, tanečnice a performerka. Pocházím z Wroclawi. Vystudovala jsem kulturologii na univerzitě, na vyšší škole divadlo a práci s lokální komunitou a dále tanec na Academy of New Dance and Contact Improvisation. Propojováni prácí s lidma, pohybu a umění to mojé vášeň.

Mám moc rada Česko a jeho kulturu. Žijí v Brně, kde prácuji v organizaci PlayFight Club - metoda PlayFight spojuje nenásilnou komunikaci, kruhy sdílení a primární situaci boje / hry. Vedu také kurzy autentického pohybu, kontaktní improvizace a fyzického divadla. Pořádám taneční setkání pro děti a rodiče na základě principů Nenásilné komunikace.  Kromě učení ráda realizují své umělecké projekty v rámci rezidencí v celé Evropě a taky hostinně vystupují ve spolupráci s dalšími umělci. 

Mojí práce je vedena myšlenkou, že nyní je velmi důležité a nenahraditelné budovat společenství - prostor důvěry a úcty, založený na upřímném a odvážném kontaktu se sebou a s ostatními. Mojí profesní cestu podporuje vlastní terapeutická zkušenost. Mám za sebou 3,5 letou Gestalt terapii a zažila jsem několik dalších metod léčení (např: terapie skrz tělo, arteterapie...).

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.