1k55dlwr64w-20190728-195817.jpg

Jiří Holub

Na Naučmese od 15. 7. 2019.

Před časem jsem založil ve Velké Bíteši Sdílené kanceláře. Mimo využití pro klasický coworking nebo krátkodobý pronájem, rád pořádám kurzy, které mě samotného zajímají.

Ve své první práci jsem chodil na směny a oháněl se dlátem a kladivem. Cestou na směnu jsem, ale v autobuse četl o managementu. Přišel pracovní postup a cestou do práce jsem četl o zakládání vlastní společnosti. Dnes jsem zaměstnán jako manager, ale rád bych určoval směřování vlastní společnosti. Sdílené kanceláře Ptačí Hnízdo jsou tak mým splěným snem. Nejlepší na tom je že plněním svého snu pomáhám dalším lidem plnit si jejich sny. Např. Žena na mateřské může začít jeden, dva dny v týdnu rozjíždět svoje podnikání bez velkých vstupních nákladů.

Kurzy pořádám vždy ve spolupráci se zkušeným lektorem, který se postará o to aby kurz byl plný hodnotných informací. Já se pak postará o to, aby jste se cítili dobře v prostoru kde se tyto informace předávají:-)

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?