20130317-235010-photo.jpg

Jaroslav Kováč

Na Naučmese od 17. 2. 2013, vedl/a kurzy pro 20 účastníků.

Prezentování je moje vášeň :-) Bavím se tím už 9 let a pochybuji, že s tím někdy přestanu. Po těžkých začátcích, plných podlamujících se kolen, třesoucího se hlasu a výpadků paměti, se prezentování a řečnictví pomalu stalo mým největším koníčkem, kdy jsem prezentace vykonával každým rokem po desítkách.

Od roku 2010 jsem členem brněnského klubu Toastmasters (aktuálně Brno Business Toastmasters), a od léta 2013 v této organizaci působím jako Governor pro střední Evropu (Rakousko, Česko, Maďarsko a Slovensko). Krom toho mám za sebou několik úspěšných národních i mezinárodních soutěží v prezentování - věřím proto, že budeme mít hodně poznatků ke sdílení.

Rád bych odevzdal zkušenosti, které jsem za ty léta nasbíral a pomohl tak i ostatním lidem objevit, že prezentování není nic, z čeho by měl mít člověk strach. Právě naopak, můžete se na to i těšit a mít z toho radost jako malé dítě:-)

Jaroslav

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?