9sdahyco88zn2mv-img-20190820-164437.jpg

Jani Špačková

Na Naučmese od 5. 2. 2020, vedl/a kurzy pro 3 účastníky.

Ráda předávám druhým svoje znalosti malování. Na svých kurzech ráda pozoruji lidičky, jak jsou na začátku nejistí svými schopnostmi, ale na konci když vidí svůj výtvor, jsou většinou překvapeni sami sebou, co z nich vylezlo, a že by se toho nikdy nenadáli. 

Jsem výtvarnice, malířka a ilustrátorka. Maluji už od dětství, nejraději jsem malovala kostýmy, hrady a pohádkové náměty. Od 15 let jsem se učila malovat u akademické malířky. A to mě chytlo tak, že jsem se malování začala věnovat velmi intenzivně. Přesto jsem, ale vystudovala Střední ekonomickou školu a začala pracovat v administrativě. Malování mě, však stále bavilo a tak jsem se rozhodla, že to zkusím jako výtvarnice tzv.na volné noze.

To dělám už skoro 14 let. A zjišťuji, že mě mimo malování baví i předávat svoje zkušenosti druhým. Zvlášť těm, kteří stále tvrdí, že neumí malovat. Proto vedu kurzy malování, kde učím, že člověk nemusí mít extra velký talent, aby si mohl namalovat hezký obrázek nebo malovat kvůli relaxování. 

Učím malovat vším možným, aby si člověk vyzkoušel, co ho baví. Takže zkoušíme tužku, pastel, akrylové barvy, akvarelové barvy, olej. Nebo různé kombinace. A každý si může vybrat. 

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.