20151110-204745-image.jpeg

Jana Rosochova

Na Naučmese od 10. 11. 2015, vedl/a kurzy pro 8 účastníků.

Mgr.Jana Rosochová

Upřednostňuješ názornost před čtením? Pak se se mnou a s možnostmi grafologie seznam ve video webináři:

YouTube - Jak dosáhnout pocitu spokojenosti a vnitřního štěstí

 

A teď podrobněji ...

Odjakživa mě zajímají lidi a jejich příběhy, vždycky jsem toužila nahlédnout tak trochu „za oponu“a zjistit, co způsobilo, že tenhle člověk žije zrovna takový život. Na vysoké škole jsem v rámci tehdejší psychologie a pedagogiky téměř žádné odpovědi nenašla, a tak jsem se vrhla na semináře a knihy z astrologie, numerologie, pozitivního myšlení a jiných podobných disciplín. V roce 1999 jsem začala ale studovat psychologii a grafologii při České grafologické komoře a tehdy jsem začala nacházet ty pravé odpovědi. Zjistila jsem, že písmo o nás prozrazuje opravdu téměř vše a mnohé věci nás v životě potkávají proto, že se především velmi málo známe, neumíme odhadnout své možnosti, a tak si nacházíme nevhodnou práci, partnera, životní styl apod. K tomu jsem dál objevovala a zkoušela další zajímavé metody k poznání člověka a lidské duše, jako je enneagram, hlubinná psychologie, rodinné konstelace.

Po mnoha letech "bádání" nad tajemstvím lidských povah a osudů  se od r.2004 věnuji vyučování psychologie, základů grafologie a jiných společenských věd na gymnáziu (kromě toho učím i češtinu a angličtinu) a také praktikuji osobnostní poradenství podle písma. Svým klientům i studentům popisuji podle jejich rukopisu podstatu jejich osobnosti a v rámci výuky se snažím všem předat některé praktické znalosti o psychologii písma, aby dokázali lépe odhadnout sami sebe i ty druhé.

Stále se dál i sama vzdělávám v různých psychologických oborech, abych mohla svým klientům doporučit vhodnou další cestu jejich  osobnostního rozvoje. V tomto směru nyní mě zajímají hlavně obory hlubinné psychologie, ale i behaviorální techniky, rodinné konstelace, koučink a enneagram.

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?