4301720-8156860-jana-a-merlin-retus.jpg

Jana Popelková

Na Naučmese od 4. 12. 2015.

Jmenuji se Jana Popelková, k magii a jejímu využití v businessu jsem se dostala postupně, a to propojováním svých dovedností.

Nyní působím jako mentorka a výkonná čarodějka a učitelka pro mnoho jednotlivců i firem. 

Nejraději pracuji s lidmi, kteří právě ničemu mezi nebem a zemí nevěří, protože i jim to funguje a baví mě překvapení v jejich očích, jak je to možné. :) 

A jak jsem se dostala k tomu, že o sobě naprosto bez nadsázky mohu říci, že jsem moderní čarodějka? Velmi jednoduše, ve třinácti letech jsem zjistila, že vidím energie- tedy to, co není běžně očima viditelné a od té doby jsem se začala zajímat o to, co to vlastně vidím ( tedy po fázi prvotního šoku, kdy jsem si myslela, že jsem se zbláznila, když jsem kolem lidí viděla měnící se barevné útvary ). Za těch ( přiznám to ) 20 let jsem rozvinula své schopnosti na podstatně vyšší úroveň, než jen barvičky kolem lidí a i sama několik energií našla tak, aby i Vy jste je mohli používat.

Mám zasvěcených několik energií na Velmistrovském stupni, přibližně 40 dalších energií na Mistrovském stupni a několik vlastních.

Po dlouhé etapě mého života, kdy jsem se věnovala léčení pomocí energií a práci na rozvoji lidské osobnosti, jsem si od této psychicky náročné činnosti šla odpočinout do business sféry. Prošla jsem mnoha zkušenostmi od vedení maloobchodu, po založení vlastního s.r.o., které se také věnuje obchodu a médiím. Při všech svých aktivitách jsem stále využívala a využívám možnosti moderní magie, které dokáží podpořit podnik a jeho rozvoj.

Více se o mne dočtete na www.firemnicarodejka.cz, nebo a tady varuji, tyto stránku jsou hodně ezo :) www.po-po.cz 

Dále mne můžete najít jako přednášející na Fenoménu značky 

Také mám několik e-shopů:) Jeden na skvělý filtrační kámen na vodu, který z jakékoliv vody udělá pitnou a to dokonce kojeneckou a nesmírně chutnou vodu a to www.filtracnizeolit.cz a také e-shop s erotickými pomůckami...ano i tomuto tématu rozumím a to velmi dobře :) 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.