8qypaelclf6-dsc05174-27.jpg

Jana Marada

Na Naučmese od 11. 4. 2017.

Kdo jsem? Myslím, že mohu hrdě říci, že JSEM ŽENA!

Před několika lety bych podobnou větu neuměla ani vyslovit. Nevěděla jsem, co to znamená být ženou. Musela jsem se to naučit. A mohu to naučit i Vás:-)

Provázím ženy na cestě k jejich naplněnému ženství a radosti ze života. Ukazuji jim, že mít se ráda je základem všech ostatních vztahů a že ženství má v naší společnosti stále velký význam.

Seznamuji ženy s tím, jak fungují jejich měsíční cykly a jak s nimi mohou sladit svůj běžný program. Inspiruji ženy v přístupu sama k sobě, k lehkosti a svobodě ve vztazích (nejen partnerských). Ráda sdílím i svůj přístup k mateřství a cestování s dětmi po celém světě.

Na ženských kruzích si se ženami vyměňujeme své osobní zkušenosti a především se navzájem velmi podporujeme a inspirujeme!

Sama jsem si k tomu, že se mám ráda a že se cítím jako opravdová žena musela projít skrze trnitější cestu. Jsem ale nesmírně ráda, že jsem se na tuto cestu sebepoznání vydala a mohu podporovat ostatní v jejich transformaci ke spokojenou ženu. Není to totiž vůbec složité ;-)

Pokud Vás zajímá, jak na to, přijďte na náš ŽENSKÝ KRUH.

 

 

 

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.