3ohhtv0f36f-nany.jpg

Jana Hrdinová

Na Naučmese od 8. 11. 2017, vedl/a kurzy pro 44 účastníků.

Jana, neboli Nany, jak jí od malinka doma říkají (proč, to se prý můžete zeptat osobně..) je nadšenou cestovatelkou a milovnicí nových dobrodružství.

Tohle nadšení ji v roce 2013 zavedlo na daleký Yukon. Tam, po dokončení studií a 5ti letech v nadnárodní společnosti, v nádherné kanadské přírodě hledala štěstí, dobrodružství a tak trochu samu sebe. Kromě štěstí, sebe a nové vášně pro divočinu, našla v Kanadě i plastový kruh - hula hoop. V tu chvíli věděla, že je to ONO! Nová radost, způsob jak se dostat do formy i parťák na cesty.


Hned si koupila první obruč (hoop), úplně špatnou (jak vybrat správnou obruč se dozvíte na kurzu) a začla trénovat. Díky dlouhé kanadské zimě protančila s obručí i několik hodin denně až přišlo rozhodnutí - jede se domů! Dále následovaly taneční hodiny, kurzy, certifikace z USA i Austrálie a vznikly tak první lekce a kurzy Nany Hoops. Nešlo jinak, než tuhle novou radost sdílet se světem :)

Jana se kromě hoopingu věnuje PR a marketingu, spolupracuje s neziskovou organizací Hoola for Happiness a nejraději jezdí na výlety (když je tam nějaká hora a/nebo kostel, je to prý zn. ideál).

Těšíme se na Vás na kurzu a jak sama Nany říká - POJĎ MI HOOP!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.