Jana Hrdinová
Na Naučmese od 8. 11. 2017, vedl/a kurzy pro 44 účastníků.
Jana, neboli Nany, jak jí od malinka doma říkají (proč, to se prý můžete zeptat osobně..) je nadšenou cestovatelkou a milovnicí nových dobrodružství.
Tohle nadšení ji v roce 2013 zavedlo na daleký Yukon. Tam, po dokončení studií a 5ti letech v nadnárodní společnosti, v nádherné kanadské přírodě hledala štěstí, dobrodružství a tak trochu samu sebe. Kromě štěstí, sebe a nové vášně pro divočinu, našla v Kanadě i plastový kruh - hula hoop. V tu chvíli věděla, že je to ONO! Nová radost, způsob jak se dostat do formy i parťák na cesty.
Hned si koupila první obruč (hoop), úplně špatnou (jak vybrat správnou obruč se dozvíte na kurzu) a začla trénovat. Díky dlouhé kanadské zimě protančila s obručí i několik hodin denně až přišlo rozhodnutí - jede se domů! Dále následovaly taneční hodiny, kurzy, certifikace z USA i Austrálie a vznikly tak první lekce a kurzy Nany Hoops. Nešlo jinak, než tuhle novou radost sdílet se světem :)
Jana se kromě hoopingu věnuje PR a marketingu, spolupracuje s neziskovou organizací Hoola for Happiness a nejraději jezdí na výlety (když je tam nějaká hora a/nebo kostel, je to prý zn. ideál).
Těšíme se na Vás na kurzu a jak sama Nany říká - POJĎ MI HOOP!
Co říkají účastníci kurzů:
-
Katerina ZizalovaPříjemná, milá, hezky vše vysvětlí, poradí..
-
mmidukVelmi milá lektorka.
-
Václava KropáčkováZkušená lektorka s nadhledem a zkušenostmi.
-
Věra FouskováJana byla velmi přátelská a profesionální.
-
Ivana RichterováSuper
-
KarolínaVelice sympatická ochotná mladá slečna, která kolem sebe šíří pozitivní energii a výborně motivuje.
-
janaSkvělá lektorka, plná pozitivní energie
-
EvaLektorka příjemná a motivující
-
MartinaJanča byla po celou dobu kurzu usměvavá a dokázala na všechny ostatní předávat pozitivní energii.
-
MartinaProfesionální se zkušenostmi,velmi milá a s lidským přístupem,ochotná,velmi usmevavá a pozitivní,i přes hromadný kurz poskytuje individuální péči,přímé ukázky,opakování triku,nechává prostor individuálním potřebám, skvěle umí skloubit různou úroveň klientů v kurzu