8b85jvhz5qu-jan-naiman.jpg

Jan Naiman

Na Naučmese od 19. 4. 2017, vedl/a kurzy pro 2 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Jmenuji se Jan Naiman. Vystudoval jsem Technickou Univerzitu v Liberci se zaměřením na ekonomiku. Během studia jsem se zabýval obchodováním na FOREXu.


Zkušenosti jsem získal vlastním obchodováním a také díky seminářům, na kterých sem se setkal s dalšími obchodníky. Sám jsem aktivně vyhledával obchodníky a konzultoval s nimi jejich obchodní přístupy a situaci na trhu.


Nejcenější zkušenosti jsem získal v Brokerských společnostech XTB a HighSky brokers. Ve společnosti XTB jsem pracoval na pozici Junior Account Manager. Pracovní náplň zahrnovala kontaktování nových klientů, zakládání reálných účtů a tvorbu webinářů.


Ve společnosti HighSky brokers jsem pracoval na podobné pozici jako v XTB a až později jsem pracoval na pozici Retečního Managera. Pracoval jsem převážně s reálnými klienty a řešil s nimi jejich obchodní přístupy.

Díky těmto zkušenostem jsem si vytvořil názor na situaci začínajích obchodníků.


Většině začínajících obchodníků chybí pevné základy.


Začínající obchodník je zahlcen velkým množstvím informací, ve kterých je těžké se orientovat.


Cílem kurzu je předat praktické rady budoucím obchodníkům. Účastníci se naučí orientovat ve velkém množství infomací, naučí se, co je důležité pro obchodování a na co si dát pozor. Vytvoří ty správné základy, které budou moci dále rozvíjet.

Jan

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.