7h1p4o2tvy5odj3-1612782403124.jpeg

Jan Böhm

Na Naučmese od 10. 2. 2024.

Patnáct let se věnuji tomu, aby byly vidět projekty, které mají smysl. Baví mě probouzet v lidech nadšení. A hledat způsoby, jak komplikovaná témata předkládat srozumitelným způsobem.

Moje řemeslo je komunikace. Hlavně pro neziskové organizace a na sociálních sítích. Jako školitel a konzultant jsem pomáhal velkým i malým projektům. Posledních deset let pracuji v Lékařích bez hranic. Z centrály jsem pomáhal komunikačním týmům ve čtyřech desítkách zemí. Sám jsem absolvoval dvě mise - v Čadu a v Bangladéši.

Naučil jsem se tvořit obsah, když je málo času i peněz. Vím také, jak přistupovat k velkým projektům, kde zdroje jsou. Krizová komunikace a monitoring na sociálních sítích je moje vášeň. Řešil jsem poptávku novinářů z největších světových médií, ale také z úplně malých regionálních. Vím, jak postavit tým. A vím, jak pracovat sám. V posledním roce se nedílnou částí mé práce stala umělá inteligence. 

V Česku se už moc nevyskytuji, ale když se tu objevím, moc rád vás naučím všechno, co jsem se naučil sám. Protože mě baví probouzet v lidech nadšení. A chci i vám pomoci, abyste mohli s vaším projektem nadchnout lidi okolo.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.