92sqafs4w48-snimek-obrazovky-2019-09-25-v-22-33-18.jpg

Jakub Němeček

Na Naučmese od 25. 9. 2019.

Jsem zakladatelem e-commerce agentury Lucky Vibes, v rámci které se specializuji na Online marketing a budování e-shopů.

Pod správou na online marketing mám více než 15 firem a spravuji 6ti ciferné měsíční budgety. Mé největší specializace jsou:

Facebook marketing. Nenaučím Vás žádné tajné triky nebo skryté funkce Business Manageru. Dokážu Vám však přinést roky zkušeností na stříbrném podnose, přetlumočené lidskou řečí. Co Vy na to?

Emailing. Spousta lidí si myslí, že tento kanál už je za zenitem. Já přes tento kanál každý měsíc přivádím miliony v obratu pro různé druhy businessu a tvrdím, že je to stále jeden z nejosobnějších kanálů jak komunikovat se zákazníkem.

Když jsem před lety založil svůj první e-shop, výsledek byl ztracené 3 měsíce a mínus 150 000,-. Ale víte co? Zpětně mohu s čistým svědomím říci, že to bylo nejlépe utracených 150 000,- v mém životě. Od té doby uplynulo již mnoho času, během kterého jsem s e-shopy rostl i padal, naučil jsem se že cesty jsou trnité, ale odměny sladké. Nyní vím jak e-shop dělat, i nedělat a přesně to předávám účastníkům mých kurzů. Moje poslední e-shopové dítě dosáhlo prvního milionu v obratu hned 3 měsíc svého fungování, víte jak jsem to udělal? Já ano. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.