2bjomjtjgorfw8k-picture.jpg

Iveta Svobodová

Na Naučmese od 11. 4. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Vystudovala jsem Literární akademii Josefa Škvoreckého, magisterský obor tvůrčí psaní-redakční práce. Píšu každý den, napsala jsem 6 knih a sedmou teď dopisuji.

Jelikož celé dny sedím u počítače a někdy prohodím pár slov jen s chlupatými mazlíčky,  tak jsem si řekla, že bych své zkušenosti mohla předat začínajícím autorům, nebo těm, kdo prostě jen chtějí poradit, protože neví jak na to. Stává se, že máte dobrý nápad a rádi byste začali psát a nevíte jak na to.

Než jsem začala studovat psaní, tak jsem absolvovala pár kurzů. Měla jsem jistá očekávání, ale ta se nenaplnila. Doufala jsem, že se dozvím víc o tom, jak psát, ale nic žádný recept jsem nenašla . Přemýšlela jsem, jak by měl takový kurz vypadat a jaká jsou moje očekávání. Je pravda, že talent ke psaní někdo má a jiný zase ne, ale jak jsem časem zjistila, psaní je řemeslo. Chcete vědět jak má vypadat povídka nebo román? Kolik postav mají mít a jak je vytvořit? A co dějové linky? Existuje pro ni graf? A jak to teda má vypadat? Je spousta otázek, které se týkají tvůrčího psaní a vy na ně můžete dostat odpovědi. Povíme si, jak to chodí na knižním trhu a jak najít nakladatelství, které by vydalo vaše dílo.

Každopádně se v našem worshopu dozvíte spoustu důležitých informací a hlavně, setkáte se s lidmi, které mají stejné zájmy jako vy. Navážete nová přátelství a budete se bavit.

Iveta

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.