3ak3fidgqjzbexz-fb-img-1665518174301.jpeg

Hanni Viktorová

Na Naučmese od 6. 9. 2023.

Ahoj,

jsem Hanni a jsem závislá na polymeru :) tak už to víte a mně se ulevilo.. :D

Práci s touto hmotou (někdo zná jako Fimo hmotu) se věnuji intenzivně přes 10 let. Je to činnost, kterou zbožňuju a neskutečně mě naplňuje.

Ptáte se: "A proč?" :D

No jelikož nabízí nevyčerpatelné možnosti a různorodost - technik, barev, imitací a použití dalších materiálů, které jsou vzájemně kombinovatelné. Můžou se z něj tvořit šperky, různé ozdoby, obrazy, zdobit kovové nebo dřevěné polotovary.

Polymeroví nadšenci z naší široké komunity mě znají jako "zrcátkovou Hanni" - jsem jedna z prvních, která je začala polymerem zdobit a vyrobila jich přes 300 ks.

Moje tvorba je barevná, hravá, precizní a čistá.

Za sebou mám absolvování kurzů u českých i zahraničních lektorů, kde jsem načerpala mnoho zkušeností a inspiraci pro svou originální tvorbu. A každý den se ráda učím nové a nové dovednosti. Obávám se, že tento život mi na to ani nebude stačit.

Své kurzy vedu přes 8 let v naší Polymerové klubovně - asi 1 km od Brna :D a spolupracuji také s PolymerWeek Magazinem, kam z času na čas přispívám svými návody.

Také dizajnuji vlastní sítotiskové šablony právě na práci s polymerem. No a aby toho nebylo málo :D, mou další vášní je malování mandal dle data narození - kombinací technik - akrylové barvy, pastelky, akvarel.. 

Jinak jsem maminka, co má doma 3-letého andílka (čti dračici :D), miluju kávu, dobré jídlo, teplo a slunce, vodu a příjemnou společnost stejně naladěných závisláků :D

Věřím, že vás moje práce a tato technika výroby šperků zaujme - třeba i pohltí stejně jako mě a společně si užijeme skvělý den ve flow.

Budu se těšit osobně

Hanni❤️

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.