29ykum31xeujnl2-uvodni-hanka-korekce1-dsc-5128-zmenseno.jpg

Hana Krupanská

Na Naučmese od 30. 5. 2020.

Jsem profesionální koučka a projektová manažerka v jednom. Osobně vnímám život jako potenciálně nejzajímavější projekt každého z nás – jak si ho vytvoříme,  prožijeme a užijeme, záleží jen na nás. 

Moje životní cesta je barevná. Baví mě pohybovat se v různých prostředích a plnit si sny, ať už malé nebo ty, které se zdají být zpočátku nedostižné. Baví mě starat se o mého syna i pracovat pro organizaci, která pomáhá zlepšovat vzdělávání našich dětí.

Jak to všechno začalo:

Po gymnáziu jsem mohla studovat prakticky cokoliv. Tato nevyhraněnost mi příliš nepomohla.

Po promoci na VŠE jsem s čerstvým diplomem v kapse a znalostí 2 světových jazyků začala pracovat v čajovně, abych poté procestovala celý svět a prošla všemi pracovními prostředími - od byznysu, přes mezivládní organizace, státní správu až po neziskovky. 

Na své cestě jsem se naučila, že pokud si ujasním konkrétní cíl, at´ už malý nebo takový, který se zdá v tu chvíli i zcela nepravděpodobný, vždycky najdu cestu, jak ho zrealizovat. Díky tomu jsem třeba pracovala pro OSN. Nebo procestovala celý svět, pomáhala přitom lidem a byla za to dobře zaplacená. Anebo se naučila další jazyk za 6 měsíců.

Jsem přesvědčena, že schopnost najít cestu ke svému cíli a realizovat si své sny máme všichni.

A uvědomila jsem si, že úplně nejvíc mě těší pomáhat ostatním nacházet JEJICH sny, přeměňovat je v cíle a podporovat je v jejich dosahování. 

Z vlastní zkušenosti vím, že možné je opravdu všechno.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.