4pzj5xiy0jq-14600880-1353318481352808-638555974640039648-n.jpg

Dominik Macháček

Na Naučmese od 15. 11. 2017.

Umělec, herec, divadelní lektor. Jsem studentem Janáčkovy Akademie Múzických umění v Brně. Studuji obor Divadlo a výchova. Mám velmi rád přírodu a popíjení čaje. Velmi mě baví zážitkové (prožitkové) techniky učení (Larpy, dramatické hry či dětská hra). Už 6 let se věnuji osobnímu rozvoji člověka, práci s vnitřní energii, rozvoji či uchopení vnitřní osobnosti jedince a psychologii.
 Během studia na JAMU jsem si zlepšil a osvojil i herecké metody a cvičení, které jsou součástí mých dílen a workshopů. Mám značné zkušenosti s pedagogikou a lektorováním. Jsem velmi aktivní a dle mého i zábavný člověk. Snažím se vždy individuálně pracovat s každým jedincem. 

Stále se učím a vzdělávám v tom co mě baví a zvyšuje mé dovednosti a schopnosti. Dokáži postavit dílnu na míru dle skupiny, či jí dle skupiny upravit (její obtížnost či její strukturu).

 

- Moje dílny jsou převážně zacíleny na rozvoj osobnosti, zvýšení hereckých či improvizačních dovednosti, jak pro amatérské herce tak i neherce.

- Poslední dobou spolupracuji s profesionálním bubeníkem a tvoříme společně vzdělávací, ale především relaxační dílny, na kterých spojíme několik uměleckých složek do jednoho celku. Pro účastníky je toto neuvěřitelný zážitek, který jim přinese možná harmonii, možná nové nápady či jen dokonalý zážitek, který jim bude dělat problém popsat a budou ho chtít zažít znovu.

 

Jako lektor mám rád interaktivní vzdělávací aktivity, které vychází z potřeb účastníků, k smrti mě nudí dlouhé prezentace, proto je nečekejte ani ode mně :) Řídím se heslem: "Činem se člověk učí rychleji, než-li slovem"

 

P.S: Rád budu lektorovat všechny nabízené dílny, ale i jiná témata, i u Vás ve firmě - ozvěte se mi! Jsem vám otevřený.

Máte zájem o můj kurz, ale nehodí se vám vypsané termíny? Napište mi mail na: dilny.info(zavináč)gmail.com. Rád příští termín uzpůsobím vaším možnostem, či se můžeme domluvit individuálně.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.