70yt4kc3x8ggmsb-picture.jpg

Chris Seraphie

Na Naučmese od 6. 12. 2017.

  • "Již osm let je smyslem mého života cestovat, vést a učit druhé, jak si mohou na základě strategii a technik z osobnostního rozvoje pomoci sami. Od roku 2019 jsem majitelem začínající firmy v Brně, kde se zaměřujeme na zážitkové vzdělávání a školíme další kouče, které vedeme k holistickému přístupu, tedy rozvoj lidí i firem ve více dimenzích se záměrem harmonizovat mysl, tělo i ducha a nalézt rovnováhu mezi osobním a pracovním životem a časem na sebe."

Chris je energický a inspirativní holistický kouč, který vás vyladí do své síly a naučí vás jak zvládat osobní i pracovní výzvy pomocí zážitkového vzdělávání v seberozvojových technikách a biohackingu. Krom toho se zaměřuje na vzdělávání na školách a ve firmách.

❋ ❋ ❋ ❋ ❋ ❋

VŠE ZAČALO VE ŠPANĚLSKU
Chris se věnuje osobnímu rozvoji od roku 2011. Začínala ve španělské Valencii, kde organizovala antistresové a meditační tréninky pro univerzitní studenty. Vnitřní motivace odhalovat potenciál mysli vyústila v rozhodnutí pro výcvik s mezinárodním certifikátem v koučinku NLP a v hypnoterapii (neurolinguistické programování).

HOLISTICKÝ ROZVOJ A DALŠÍ PRAXE
Další praxe dovedla Chris k problematice související s holistickým osobním rozvojem (mysl, tělo i duch), kdy se zaměřila na neuroimunologii, psychosomatiku i expresivní terapie (muzikoterapie, arteterapie, taneční terapie i dramaterapie) a od roku 2015 začala lektorovat v ČR, ale i Evropě. Ve stejném období se začala zajímat o detox, půstování a rostlinnou výživu (vegan).

ŽIVOT NA BALI, LÉČENÍ A BIOHACKING
Aby mohla získat další znalosti a předávat ucelenější pohled na to, jak pracovat s lidským potenciálem, rozhodla se Chris odstěhovat do Indonésie, kde žila s místní rodinou v Seranganu na Bali. Chris propojila metody biohackingu s psychosomatikou a tradičním balinéským léčitelstvím a místní obyvatelé za ní chodili i několikrát denně, proto byla nucena se naučit i základy indonéštiny, aby mohla prohloubit svou praxi. Kromě toho, že žila tradičním balinéským životem, cestovala učit do okolních zemí a spolu s rodinou vytvořila projekt Balinese Angels Homestay (mini-hostel).

Až život na Bali Chris ukázal potenciál podvědomí a jeho sílu k sebeléčení a taky to, jak je důležité učit druhé, že je vše propojeno. Duševní i fyzické zdraví je nutné vnímat jako jeden celek a stejným způsobem je potřeba přistupovat k našim životním výzvám ať už v osobním či pracovním životě.

ČAS NA FIRMU A ZAKOTVIT V RODNÉM BRNĚ
Proto padlo rozhodnutí, že je čas vrátit se do Brna a založit firmu na zážitkové vzdělávání v holistickém rozvoji Fractal Mirror Coaching s.r.o. kde je propojován vědecký přístup s moudrostí východu. Vizí firmy je společně s týmem lektorů předávat ucelenější pohled na to, jakými technikami pracovat vědomě s lidským potenciálem a to formou individuálních či skupinových tréninků a víkendových pobytů. Zde pracujeme na svém potenciálu komplexně hned v několika dimenzích a to nejenom mysl, tělo, duch, ale i zdraví, rostlinná výživa, pohyb, umění i kreativita v businesse.

❋ ❋ ❋ ❋ ❋ ❋

Děkuji srdečně všem za podporu. Vstupem na naše eventy podporujete nový start up projekt Fractal Mirror Coaching s.r.o., kde učíme, jak si můžete pomoci sami na základě různých osvědčených metod, technik, strategií.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.