3j6nzu0iwy8ygbn-blanka.jpg

Blanka Neprašová

Na Naučmese od 2. 10. 2021, vedl/a kurzy pro 21 účastníků.

Výroba přírodní kosmetiky se pro mě stala životní radostí i prací, které se s Liškou Mazanou věnuji již 7 let. Učíme vás vyrábět si svoji domácí přírodní kosmetiku, protože to má smysl, je to zábavné, zdravé a snadné. K tématu domácí přírodní kosmetiky jsme se dostaly skrz naši kůži, která je citlivá a atopická. Díky ní jsme se naučily poznávat své tělo a hlavně úžasné přírodní suroviny, které pokožce pomáhají a nezatěžují nás ani přírodu. Na kurzech se dotýkáme i témat bezobalovosti, ekologičnosti a lokálnosti při výrobě.

Náš workshop není jen o teorii a výrobě kosmetiky, ale jak nám dovolí čas a podle zájmu skupiny, dotýkáme se i širšího spektra témat jako je čínská medicína, bylinky nebo psychika. Vše souvisí se vším a naše duše i tělo jsou neoddělitelnou součástí. Budu moc ráda, když se na nějaký workshop přidáš. Jsou opravdu skvělé a po tolika letech, co je vedu, mě to stále baví, a to čím dál víc. Já se totiž od vás taky vždycky něco nového naučím a o to jde, sdílet zkušenosti a užít si krásný společný čas.

Původně jsem art manažerka z oblasti současného vizuálního umění, ale po 13 aktivních letech v branži se moje pozornost čím dál více přesunuje k přírodě, bylinkám a ženské společnosti. Studium Akademie medicíny souvislostí v Budějovicích mě ještě více navedlo na výrobu léčivých mastí, tinktur a nejrůznějších zkrášlujících balzámů na tělo i pleť. Z organizování výstav se stalo pořádání specifických, ne-jen jógových, víkendových pobytů pro ženy a můj život se jednoduše úplně změnil. Mám kolem sebe nemalé množství úžasných žen, terapeutek, věnující se velmi rozmanité škále terapií a jógových praxí od homeopatie, biorezonance, fytoterapie, klasické psychologie až po kranio sakrální terapii atd. Na našich víkendech se jemnou formou potkáváme s novými možnostmi, jak přistoupit ke svému životu. Jsem takový propojovač, který se snaží ukazovat ženám jinou cestu ke zdraví, štěstí a lásce. To stejné předávám i na našich workshopech přírodní kosmetiky.
Přidej se, těším se na Tebe!
*Blanka*

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.