20140109-183942-beaprofilovka.jpg

Beáta Holá

Na Naučmese od 9. 1. 2014, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Jsem psycholožka a koučka. Deset let se věnuji rozvoji a vzdělávání dospělých. Prošla jsem soukromým, neziskovým i veřejným sektorem. Pracovala s učiteli, manažery i širokou veřejností. Baví mě pracovat s dospěláky, mám pocit, že se od nich většinou očekává jen chození do práce a placení daní. Baví mě o ně pečovat. Nevěřím, že se dospělý člověk nemění a neposouvá. Zažila jsem to u klientů už stokrát, ať už jim bylo 25 nebo 55.

Vytvářím a s týmem skvělých kolegů realizuju rozvojové programy ve výrobních firmách.

Fascinuje mě psychologie času a jeho vliv na náš život. Čas je veličina, které všichni svým způsobem rozumíme a přesto nám tak často protéká mezi prsty, nebo nás má pod kontrolou, místo abychom si ho řídili my.

Pracovní kariéru jsem rozjela naplno už v 18 při studiu, což se mi vrátilo už ve 30 akutním syndromem vyhoření. Na vlastním prožitku jsem pochopila, jak už dál nemůžu pokračovat a překopala životní styl. A pomáhám s tím i druhým. Proto k mým silným tématům patří taky práce se stresem, posilování odolnosti a prevence vyhoření.

 

Umím v lidech vycítit jejich silné stránky a nadání. Umím složité teorie přeložit a zjednodušit do praktických cvičení tak, aby si je do života mohli zapracovat i lidé, kteří jinak psychologii neholdují.

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.