20120812-120947-ja.png

Anna Kührová

Na Naučmese od 12. 8. 2012.

V současné době mám své vizážistické studio BOSORKA - vše pro zdraví a stylovou vizáž.

Mám svou modelingovou agenturu pro ženy bez omezení věku a mír. Každá žena je krásná a může být modelkou.

Image a životním stylem jsem se začala více a profesionálně zabývat v roce 1995. V oblasti kosmetiky a zdraví pravidelně absolvuji semináře a školení o zdravé výživě, módních trendech, organizuji přehlídky a presentace, vzdělávám se v oblasti služeb péče o člověka, abych mohla vždy poskytnout aktuální informace o módních novinkách a trendech a taky v oblasti potravinových doplňků.

3 roky jsem pracovala na pozici nezávislé obchodní ředitelky zahraniční kosmetické firmy, kde jsem získala mimořádné znalosti a zkušenosti.

V roce 2006 jsem byla členkou vizážistického týmu MISS České republiky 2006 a v tomto roce vzešla nejúspěšnější vítězka našich soutěží krásy – Miss World Taťána Kuchařová.

Jsem výživový poradce v oboru výživového poradenství a revolučního hubnutí.

Vedu kosmetické poradny a poradny image na internetových stránkách pro ženy.                                                                                                                                                                                               V roce 2009 jsem vyhrála anketu EUROBABIČKA SYMPATIA 2009 a získala titul 2. vícemiss Eurobabička 2009 a 2 roky jsem byla odborný poradce pro tuto soutěž.

Mé motto je - Když už jednou jsem, tak koukám abych byla. Jan Werich

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.