Nejoblíbenější kurzy za celý rok 2015

6890190-nomad2.jpg
Webinář - online

Digitální nomádství

Potřebujete ke své práci jen počítač s připojením na internet? Případně tužku, papír a mobil? Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Tak proč zůstávat pořád doma?

Lektor: Adam Marčan

Detail kurzu »

Travel Hacking: Jak na levné letenky, ubytování, cestování?

Pokud existuje něco lepšího než cestování, je to levné cestování, nebo cestování zdarma. Jak ušetřit co nejvíce peněz při cestování, aniž by došlo k omezení vašeho požadovaného komfortu a zážitků?

Lektor: Petr Novák

Najím se a zhubnu!

Cecílie Jílková, autorka dvou knih o hubnutí a výživová poradkyně, Vás naučí, jak zhubnout bez diety a trvale. Sama se celý život trápila nadváhou, ale svůj boj nakonec vyhrála. Zhubla 25 kg a dnes radí ostatním, jak na to...

Lektor: Cecílie Jílková

Web za 3 hodiny, aneb WordPress pro začátečníky

Vytvářet stránky ve WordPress je zábavné a hravé. Budování stránek pomocí WordPressu znamená především klikat, psát a přesouvat. Přijďte si naklikat vlastní stránky.

Lektor: Petr Novák

Co chce každý eshopář vědět o prodávání přes Heureku?

Srovnávače zboží by se měly spíš jmenovat srovnávače eshopů. Jak uspět v konkurenčním prostředí Heureky a na co si dávat pozor. Návody, jak zvýšit zisk a obrat při prodeji nejen na Heurece.

Lektor: Dominik Formánek

Jednodenní výlet do Vietnamu

Chtěli byste se dozvědět více o vietnamské kuchyni, kultuře a seznámit se kulturním a obchodním areálem SAPA v pražské Libuši? Rádi byste porozuměli některým vietnamským zvykům a tradicím? Neváhejte se zapsat do mého semináře a zažijte komentovanou

Lektor: Markéta Fišarová, Jitka Schlichtsová, Anna Shalygina

Kokedama

Faktem je, že čas běží stále rychleji. Není snadné se zastavit nebo dokonce relaxovat. Právě tohle je důvodem pro vzrůstající oblibu drobných japonských instalací, navíc s dlouhou tradicí. Pojďte se to také naučit.

Lektor: Dalibor Šubrt

Dividendové akcie jako ideální zdroj pasivního příjmu

Rádi byste jednoho dne dosáhli naprosté finanční svobody? Investování do firem, které vyplácejí dividendu, považuji za ideální cestu k dosažení tohoto úžasného cíle. Ve svém kurzu Vás naučím, jak na to!

Lektor: Tomáš Tatranský

Superčlověk

Už je to více než pět let, kdy jsem byl slabý, moje sebevědomí bylo na nule a ve svém těle jsem se cítil velmi nepohodlně. Nyní se cítím skvěle, mám plno energie a už se za své tělo nestydím. Našel jsem totiž daleko lepší verzi sebe samotného!

Lektor: Michal Turna

Základy grafiky pro negrafiky

Chcete být alespoň malinko soběstační v tvorbě grafických podkladů? Jednoduchou a přitom hezkou grafiku si zvládne vytvořit opravdu každý! Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na kurz :)

Lektor: Linda Martišková

Marketing na Facebooku

Spravujete nebo máte v plánu spravovat firemní stránky na Facebooku? Přijďte si pro nové znalosti a naučte se ještě lépe komunikovat se svými fanoušky.

Lektor: Eliška Vyhnánková

LinkedIn od A do Z

Během workshopu se společně naučíme vytěžit ze sociální sítě LinkedIn maximum pro šťastnější kariéru, efektivnější hledání zaměstnanců i lepší obchodní vztahy.

Lektor: Eliška Vyhnánková

Veganství pro zelenáče

Chcete vědět, jak jíst zdravěji, s velkým podílem rostlinné stravy? Jak si sestavit jídelníček, připravovat luštěniny či dochucovat rostlinná jídla. Na co si dát pozor?

Lektor: Pavel Ovesný

Změňte svá slova, změníte svůj svět

Dřív měl na internetu náskok ten, kdo něco psal. Dnes je to ten, koho někdo čte. Pojďte se jím stát.

Lektor: Michaela Weikertová