Nejoblíbenější kurzy za celý rok 2015

6jvx42ohrzy-veganstvi-kurz.jpg
Webinář - online

Veganství pro zelenáče

Chcete vědět, co je to seitan nebo robi, překvapit ostatní chutnou večeří z tempehu nebo tofu a v prodejně zdravé výživy se pohybovat se světáckou samozřejmostí a znaleckou jiskrou v oku?

Lektor: Pavel Ovesný

Detail kurzu »
6890190-nomad2.jpg
Webinář - online

Digitální nomádství

Potřebujete ke své práci jen počítač s připojením na internet? Případně tužku, papír a mobil? Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Tak proč zůstávat pořád doma?

Lektor: Adam Marčan

Detail kurzu »

Web za 3 hodiny, aneb WordPress pro začátečníky

Vytvářet stránky ve WordPress je zábavné a hravé. Budování stránek pomocí WordPressu znamená především klikat, psát a přesouvat. Přijďte si naklikat vlastní stránky.

Lektor: Petr Novák

Dividendové akcie jako ideální zdroj pasivního příjmu

Rádi byste jednoho dne dosáhli naprosté finanční svobody? Investování do firem, které vyplácejí dividendu, považuji za ideální cestu k dosažení tohoto úžasného cíle. Ve svém kurzu Vás naučím, jak na to!

Lektor: Tomáš Tatranský

Najím se a zhubnu!

Cecílie Jílková, autorka dvou knih o hubnutí a výživová poradkyně, Vás naučí, jak zhubnout bez diety a trvale. Sama se celý život trápila nadváhou, ale svůj boj nakonec vyhrála. Zhubla 25 kg a dnes radí ostatním, jak na to...

Lektor: Cecílie Jílková

Travel Hacking: Jak na levné letenky, ubytování, cestování?

Pokud existuje něco lepšího než cestování, je to levné cestování, nebo cestování zdarma. Jak zaplatit co nejméně a srazit na minimum nejvyšší náklad z celé dovolené: cenu za cestu a ubytování? Je možné cestováním vydělávat?

Lektor: Petr Novák

Kokedama

Faktem je, že čas běží stále rychleji. Není snadné se zastavit nebo dokonce relaxovat. Právě tohle je důvodem pro vzrůstající oblibu drobných japonských instalací, navíc s dlouhou tradicí. Pojďte se to také naučit.

Lektor: Dalibor Šubrt

LinkedIn od A do Z

Během workshopu se společně naučíme vytěžit ze sociální sítě LinkedIn maximum pro šťastnější kariéru, efektivnější hledání zaměstnanců i lepší obchodní vztahy.

Lektor: Eliška Vyhnánková

20140216-173312-lache-chave-logo.jpg
Praha

Jednodenní výlet do Vietnamu

Chtěli byste se dozvědět více o vietnamské kuchyni, kultuře a seznámit se kulturním a obchodním areálem SAPA v pražské Libuši? Rádi byste porozuměli některým vietnamským zvykům a tradicím? Neváhejte se zapsat do mého semináře a zažijte komentovanou

Lektor: Markéta Fišarová, Jitka Schlichtsová, Anna Shalygina

Detail kurzu »

Marketing na Facebooku

Spravujete nebo máte v plánu spravovat firemní stránky na Facebooku? Přijďte si pro nové znalosti a naučte se ještě lépe komunikovat se svými fanoušky.

Lektor: Eliška Vyhnánková

Superčlověk

Už je to více než pět let, kdy jsem byl slabý, moje sebevědomí bylo na nule a ve svém těle jsem se cítil velmi nepohodlně. Nyní se cítím skvěle, mám plno energie a už se za své tělo nestydím. Našel jsem totiž daleko lepší verzi sebe samotného!

Lektor: Michal Turna

Co chce každý eshopář vědět o prodávání přes Heureku?

Srovnávače zboží by se měly spíš jmenovat srovnávače eshopů. Jak uspět v konkurenčním prostředí Heureky a na co si dávat pozor. Návody, jak zvýšit zisk a obrat při prodeji nejen na Heurece.

Lektor: Dominik Formánek

Základy grafiky pro negrafiky

Chcete být alespoň malinko soběstační v tvorbě grafických podkladů? Jednoduchou a přitom hezkou grafiku si zvládne vytvořit opravdu každý! Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na kurz :)

Lektor: Linda Martišková

Změňte svá slova, změníte svůj svět

Dřív měl na internetu náskok ten, kdo něco psal. Dnes je to ten, koho někdo čte. Pojďte se jím stát.

Lektor: Michaela Weikertová