Daruj klíč k nové dovednostikonec pyžamům a pantoflím pod stromečkem

Koupit peněžní poukaz

Nech výběr kurzu na obdarovaném.
Jen urči hodnotu poukazu.

Vybrat kurz z nabídky

Věříš, že se trefíš?
Vyber vhodný kurz a kup jej jako dárek.

Pro inspiraci vybíráme pár kurzů vhodných k darování

1w3p0ju488x-dscn2336.jpg
Praha

Re-Design - Renovace nábytku

Máte doma starý kus nábytku, který byste si rádi svépomocí opravili? Chcete si vyzkoušet tradiční truhlářské řemeslo? Máte v hlavě projekt, který by jste rádi zrealizovali, ale nemáte vhodné prostory a potřebné vybavení?

Detail kurzu »
1hck0ic37bk-kurz-mac.jpg
Praha

Apple kurz: Používáme Mac efektivně

Mac nabízí nepřeberné množství nástrojů a funkcí, které budete milovat nejen při každodenní práci. Tento kurz je tak určen všem uživatelům počítačů Mac, kteří by jej rádi používali opravdu efektivně.

Detail kurzu »
5bfw4dk789h-svickova.jpg
Praha

Kurz vaření české klasiky ve vaší kuchyni

Láska prochází žaludkem a to nejen u žraloků. Naučte se používat svou vlastní kuchyni k přípravě české klasiky. Překvapte manžela nebo přítele svíčkovou jako od maminky.

Detail kurzu »
1o2utzb5llbmck2-83580784-134455987668501-5403816135432863744-n.jpg
Jeseník

Kresbou mandal k sebevědomé cestě

Pojďte se zastavit a poslechnout si přednášku o mandale a nějakou si ručně narýsovat, nakreslit. Posiluje to sebevědomí a cestu vlastní individuace.

Detail kurzu »
5rajqfd7ozq-antidegustace-ocenenavina.png
Praha

"Antidegustace" aneb zážitková degustace s párováním vína a jídla

Máte rádi víno a chcete si jej více užít? Chcete zažít degustaci úplně jinak? Přijďte na zážitkovou degustaci nabitou oceněným víny, snoubením vína s nejen francouzskými pochoutkami, zábavou a praktickými tipy a triky jak si víno lépe užít.

Detail kurzu »
35ibpu4gb0g-130.jpg
Praha

Kurz potápění s přístrojem

Tento kurz nabízí vstup do světa pod vodou a přinese začínajícím potápěčům znalosti a dovednosti potřebné k příjemnému a bezpečnému výkonu tohoto sportu do maximální hloubky 18 metrů.

Detail kurzu »

Zpěv po mongolsku: dech, meditace hlasem a alikvotní techniky

Chtěl(a) jsi vždy umět hrdelní zpěv? Pronikni se mnou do tajů tibetských klášterů a mongolských stepí. Ukážu ti tajemství zpěvu manter z Tibetu, naučím tě, jak mongolští pastevci napodobují zpěvem zvuk hromu. Přínos? Meditace. Koncentrace. Relaxace.

Detail kurzu »

Kvaskový chléb poctivě a s láskou

Daruješ-li člověku krajíc chleba, nakrmíš ho na jeden den, naučíš-li ho chleba péct, dáš mu jídlo na celý život. Zážitkový kurz s jasným cílem.

Detail kurzu »
80bsnd18gp21adw-arankvet.jpg
Praha

Aranžování květin pro začátečníky

Základy aranžování květin pro začátečníky, péče o řezané květiny, tvorba květinové aranže kterou si odnesou účastníci domů! Vhodné pro začátečníky, kteří mají rádi květiny a chtěji se naučit s nimi správně zacházet.

Detail kurzu »
5l4v2djvafr-50699232-10211281078497408-3417992217480921088-o.jpg
Praha

Chladová terapie s Liborem

Systematické cvičení mysli i těla pomocí chladové terapie. Pokud ji cvičíš alespoň 10 minut denně: - neonemocníš - máš vždy dobrou náladu - lépe regeneruješ (po sportu / stresu / pracovní zátěž) - máš tuny energie - pracuješ a hlavně žiješ naplno!

Detail kurzu »

Nic z toho není to pravé ořechové?

Prohlédni si všechny kurzy na Naučmese »

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?