Dokud si o zdraví jen čteš, nic se nezmění.
Potřebuješ to zažít na vlastní kůži!

Ať už jde o soustředěné kousání snídaně, patlání přírodního krému nebo správné čištění zubů.

Koupit vstupenku za 1 400 Kč

Co je v ceně vstupenky?

 • 4 kurzy podle tvého výběru
 • materiál a suroviny na kurzy
 • plátěná Naučmese taška a bloček
 • dýňová polévka s opraženými semínky
 • výběrová káva od kluků z Rebelbean
 • kvalitní čaje, které připraví MeeTea
 • a také víno na afterparty!

Na co se můžeš těšit

Zdeněk Řehoř

Zdeněk Řehoř: Zdravé zuby

Zajímá vás, jak vznikají problémy v dutině ústní? Jaký mechanismus vede k poškození zubů? A hlavně jak a jestli vůbec se tomu dá předcházet? Jaká technika čištění je nejefektivnější? Jak má vypadat správný kartáček? Co jsou to mezizubáky a jsou opravdu nezbytné? Na kurzu se dozvíte mnoho nového a budeme také prakticky trénovat!

Michelle Losekoot

Pavel Ovesný: Tvůj kámoš mixér

Zůstává váš domací mixér zaprášeným samotářem v koutě vaší kuchyně? Přijďte se naučit s jeho pomocí dělat bleskurychlé pomazánky, dipy, polevy, dobroty nebo nápoje ze semínek, oříšků, ovoce a zeleniny a udělat tak z něj svého každodenního kamaráda.

Judita Klimentová

Judita Klimentová: Výroba přírodní domácí kosmetiky

Přijďte do naší alchymické dílny plné vůní, olejů a bylinek. Společně se ponoříme do výroby kosmetiky, která je jednoduchá, zábavaná a zdravá. Vyrobíme si tělový olej ideální na zimní období - jeho složení nepřetéká syntetickou chemií a zahřeje na těle i na duchu. V druhé krabičce si odnesete přírodní zubní pastu s mátou a solí.

Petr Novák

Petr Novák: Jak pálit a neukládat

Jaký vliv má strava na hormony v lidském těle? Obrovský! Vše co sníme a jak se hýbeme je určitým způsobem ovlivňuje. Tělo pak energii buď ukládá, nebo se jí zbavuje. Ukážeme si jak díky potravinám a konkrétnímu pohybu donutit naše hormony tělesnou energii využívat efektivně. Jak ji vydávat a ne ukládat. Vysvětlím, že přijaté kalorie není možné přecvičit. Počítání kalorií totiž nefunguje.

Martin Podloucký

Martin Podloucký: Spolupráce v pohybu

Pojďte na chvíli vypnout hlavu, zapomenout na své všední starosti a předat kormidlo svému vlastnímu tělu. Dejte mu na chvíli volnost a svobodu. Pojďte zkusit, co se dá vytvořit a zažít ve skupině lidí, kteří se na chvíli nechají místo hlavy vést tělem, prostorem, hudbou a dalšími lidmi. Možná se pak budete méně stydět před ostatními tančit, nebudete se tolik bát druhého objemout či pohladit nebo chytit za ruku.

Mirka Slámová

Mirka Slámová: Prokousej se k pravdě

Co kdyby vám někdo řekl, že je "tak trochu jedno" Co jíte, ale že jde o to JAK jíte? Pojďte se společně podívat na to Jak jíst, a to Co jíst se už poskládá samo. Často hledáme různé zázračné metody k lepšímu zdraví, zažívání, postavě, ale většina z nás pořádně nevyužívá jednu docela obyčejnou, kterou máme stále k dispozici – kousání.

Jana Jarošová

Jana Jarošová: Zdravá chůze

Od chůze se odvíjí veškerý další pohyb. Většinu bolestí páteře a nosných kloubů způsobuje špatná chůze. Naučíme se plosku nohy vnímat jako základní stavební kámen těla a budeme se učit jí správně používat. Zboříme pár mýtů o vložkách do bot a poradím vám, jaké boty si pořídit. Ukážeme si, co jsou to opěrné systémy v těle, jak pracují a jak je zapojit při cvičení.

Matúš Svinčák

Matúš Svinčák: Zdravá záda za počítačem

Víte, že zdravá záda ovlivňuje nejen výška židle a stolu, ale také jak dýcháme a jaké oblečení nosíme? A víte také, že notebook (bohužel) nelze nastavit ergonomicky do správné pozice, ale vždy je potřeba mít myš nebo externí monitor? Na kurzu si prakticky vyzkoušíme vše, co potřebujete vědět o zdravých zádech v práci, doma i za volantem.

Richard Vrdlovec

Richard Vrdlovec: Meditací k vyklidnění mysli

Obvykle je vaše vědomí přeplněné nesmysly. Mysl je v neustálé pohybu: pohybují se myšlenky, pohybují se touhy, pohybují se vzpomínky, pohybují se přání. Každý den. Dokonce, i když spíte, vaše mysl pracuje, připravuje se na zítřek. Ukážu vám jak uvolnit mysl a společně začneme meditovat.

Jídlo a dárky

Jak bude Naučmese Fest probíhat?

 • Všichni přihlášení dostanou před festivalem možnost se on-line přihlásit na zvolené kurzy (cca týden před festivalem pošleme emailem speciální formulář, přes který se na jednotlivé kurzy přihlásíte). Přednost budou mít ti, kteří vstupenku koupili dříve. I na místě bude možné rozvrh kurzů ještě pozměnit.
 • Kurzy budou probíhat opakovaně, 4x za den v samostatných učebnách. Délka nepřekročí 90 minut. Ty první začnou v devět ráno a pokračovat budeme až do šesti večer.
 • Brány pražského Impact Hubu otevřeme 5. listopadu 2016 už v osm ráno, abyste se v klidu stihli nasnídat, zorientovat a seznámit :-) Mezi kurzy pak budou pauzy na pokec s ostatními, osvěžení, kávu i oběd.
 • Jídlo po celý den budou připravovat holky z Cafe Bazaar, výběrovou kávu kluci z Rebelbean a kvalitní čaj připraví MeeTea.
 • Po festivalu začne afterparty přímo v Hubu: se sklenkou vína zakončíme festival ;) Ale, podobně jako v minulých ročnících, můžeme později pokračovat dál: do víru noci a za písničkou!
 • Před konáním festivalu se vám ještě ozveme s posledními detaily a instrukcemi.
 • Místo konání: Impact Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5 (mapa), (Metro B, Anděl).
 • Cenu vstupenky je možné vrátit v plné výši 18 dní před konáním festivalu. Poté cena vstupenky propadne ve prospěch lektorů a Naučmese.cz – vstupenky jsou však přenosné a v případě, že se nebudete moci zúčastnit, stačí nám napsat jméno náhradníka.
 • Těšit se můžete také na Naučmese plátěnou tašku a bloček s tužkou.

Chceš zažít Naučmese Fest?

Koupit vstupenku za 1 400 Kč
Co vše je v ceně vstupenky?
Znáš někoho, komu by festival udělal radost?
Koupit jako dárek

Koukni, jak bylo na předchozích festivalech ;)

Naučmese Fest v Praze 2013Praha 2013 Naučmese Fest v Brně 2014Brno 2014 Naučmese Fest v Brně 2014Praha 2014 Naučmese Fest v Brně 2015Praha 2015

Omrkni, s kým se potkáš

Aby se vám lektoři mohli maximálně věnovat, kapacita festivalu je 130 účastníků.

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Anonymní účastník

Zbývá 58 vstupenek
Koupit vstupenku za 1 400 Kč