Zdraví je předpokladem všeho.
Vybereš si 4 kurzy, které ti mohou pomoci.

Budeš mít dostatek prostoru poznat ostatní účastníky,
lektory i organizační tým. Nejen na afterparty ;)

Koupit vstupenku za 1 400 Kč

Co je v ceně vstupenky?

 • 4 kurzy podle tvého výběru
 • materiál a suroviny na kurzy
 • plátěná Naučmese taška a bloček
 • obědová polévka
 • výběrová káva od kluků z Rebelbean
 • kvalitní čaje, které připraví MeeTea
 • a také víno na afterparty!

Na co se můžeš těšit

Zdeněk Řehoř

Zdeněk Řehoř: Zdravé zuby

Zajímá vás, jak vznikají problémy v dutině ústní? Jaký mechanismus vede k poškození zubů? A hlavně jak a jestli vůbec se tomu dá předcházet? Jaká technika čištění je nejefektivnější? Jak má vypadat správný kartáček? Co jsou to mezizubáky a jsou opravdu nezbytné? Na kurzu se dozvíte mnoho nového a budeme také prakticky trénovat!

Michelle Losekoot

Pavel Ovesný: Tvůj kámoš mixér

Zůstává váš domací mixér zaprášeným samotářem v koutě vaší kuchyně? Přijďte se naučit s jeho pomocí dělat bleskurychlé pomazánky, dipy, polevy, dobroty nebo nápoje ze semínek, oříšků, ovoce a zeleniny a udělat tak z něj svého každodenního kamaráda.

Judita Klimentová

Judita Klimentová: Výroba přírodní domácí kosmetiky

Přijďte do naší alchymické dílny plné vůní, olejů a bylinek. Společně se ponoříme do výroby kosmetiky, která je jednoduchá, zábavaná a zdravá. Vyrobíme si tělový olej ideální na zimní období - jeho složení nepřetéká syntetickou chemií a zahřeje na těle i na duchu. V druhé krabičce si odnesete přírodní zubní pastu s mátou a solí.

Petr Novák

Petr Novák: Jak pálit a neukládat

Jaký vliv má strava na hormony v lidském těle? Obrovský! Vše co sníme a jak se hýbeme je určitým způsobem ovlivňuje. Tělo pak energii buď ukládá, nebo se jí zbavuje. Ukážeme si jak díky potravinám a konkrétnímu pohybu donutit naše hormony tělesnou energii využívat efektivně. Jak ji vydávat a ne ukládat. Vysvětlím, že přijaté kalorie není možné přecvičit. Počítání kalorií totiž nefunguje.

Martin Podloucký

Martin Podloucký: Spolupráce v pohybu

Pojďte na chvíli vypnout hlavu, zapomenout na své všední starosti a předat kormidlo svému vlastnímu tělu. Dejte mu na chvíli volnost a svobodu. Pojďte zkusit, co se dá vytvořit a zažít ve skupině lidí, kteří se na chvíli nechají místo hlavy vést tělem, prostorem, hudbou a dalšími lidmi. Možná se pak budete méně stydět před ostatními tančit, nebudete se tolik bát druhého objemout či pohladit nebo chytit za ruku.

Mirka Slámová

Mirka Slámová: Prokousej se k pravdě

Co kdyby vám někdo řekl, že je "tak trochu jedno" Co jíte, ale že jde o to JAK jíte? Pojďte se společně podívat na to Jak jíst, a to Co jíst se už poskládá samo. Často hledáme různé zázračné metody k lepšímu zdraví, zažívání, postavě, ale většina z nás pořádně nevyužívá jednu docela obyčejnou, kterou máme stále k dispozici – kousání.

Jana Jarošová

Jana Jarošová: Zdravá chůze

Od chůze se odvíjí veškerý další pohyb. Většinu bolestí páteře a nosných kloubů způsobuje špatná chůze. Naučíme se plosku nohy vnímat jako základní stavební kámen těla a budeme se učit jí správně používat. Zboříme pár mýtů o vložkách do bot a poradím vám, jaké boty si pořídit. Ukážeme si, co jsou to opěrné systémy v těle, jak pracují a jak je zapojit při cvičení.

Matúš Svinčák

Matúš Svinčák: Zdravá záda za počítačem

Víte, že zdravá záda ovlivňuje nejen výška židle a stolu, ale také jak dýcháme a jaké oblečení nosíme? A víte také, že notebook (bohužel) nelze nastavit ergonomicky do správné pozice, ale vždy je potřeba mít myš nebo externí monitor?Na kurzu si prakticky vyzkoušíme vše, co potřebujete vědět o zdravých zádech v práci, doma i za volantem.

Richard Vrdlovec

Richard Vrdlovec: Meditací k vyklidnění mysli

Obvykle je vaše vědomí přeplněné nesmysly. Mysl je v neustálé pohybu: pohybují se myšlenky, pohybují se touhy, pohybují se vzpomínky, pohybují se přání. Každý den. Dokonce, i když spíte, vaše mysl pracuje, připravuje se na zítřek. Ukážu vám jak uvolnit mysl a společně začneme meditovat.

Jídlo a dárky

Jak bude Naučmese Fest probíhat?

 • Všichni přihlášení dostanou před festivalem možnost se on-line přihlásit na zvolené kurzy (cca týden před festivalem pošleme emailem speciální formulář, přes který se na jednotlivé kurzy přihlásíte). Přednost budou mít ti, kteří vstupenku koupili dříve. I na místě bude možné rozvrh kurzů ještě pozměnit.
 • Kurzy budou probíhat opakovaně, 4x za den v samostatných učebnách. Délka nepřekročí 90 minut. Ty první začnou v devět ráno a pokračovat budeme až do šesti večer.
 • Brány pražského Impact Hubu otevřeme 5. listopadu 2016 už v osm ráno, abyste se v klidu stihli nasnídat, zorientovat a seznámit :-) Mezi kurzy pak budou pauzy na pokec s ostatními, osvěžení, kávu i oběd.
 • Jídlo po celý den budou připravovat holky z Cafe Bazaar, výběrovou kávu kluci z Rebelbean a kvalitní čaj připraví MeeTea.
 • Po festivalu začne afterparty přímo v Hubu: se sklenkou vína zakončíme festival ;) Ale, podobně jako v minulých ročnících, můžeme později pokračovat dál: do víru noci a za písničkou!
 • Před konáním festivalu se vám ještě ozveme s posledními detaily a instrukcemi.
 • Místo konání: Impact Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5 (mapa), (Metro B, Anděl).
 • Cenu vstupenky je možné vrátit v plné výši 18 dní před konáním festivalu. Poté cena vstupenky propadne ve prospěch lektorů a Naučmese.cz – vstupenky jsou však přenosné a v případě, že se nebudete moci zúčastnit, stačí nám napsat jméno náhradníka.
 • Těšit se můžete také na Naučmese plátěnou tašku a bloček s tužkou.

Chceš zažít Naučmese Fest?

Koupit vstupenku za 1 400 Kč
Co vše je v ceně vstupenky?
Znáš někoho, komu by festival udělal radost?
Koupit jako dárek

Koukni, jak bylo na předchozích festivalech ;)

Naučmese Fest v Praze 2013Praha 2013 Naučmese Fest v Brně 2014Brno 2014 Naučmese Fest v Brně 2014Praha 2014 Naučmese Fest v Brně 2015Praha 2015

Omrkni, s kým se potkáš

Aby se vám lektoři mohli maximálně věnovat, kapacita festivalu je 150 účastníků.