Umíš něco dobře? sdílej své zkušenosti a pomoz ostatním na jejich cestě

Chceš, aby se i tvůj kurz objevil na Naučmese.cz? Umíš výborně vařit, připravit skvělou kávu, upravit fotky, kreslit, skvěle prezentovat nebo třeba žonglovat? :) Pomůžeme ti s realizací kurzu: stačí nám napsat!

Ozveme se ti do 3 dnů a pomůžeme s doladěním a založením kurzu. Ojediněle se může stát, že kurz nepříjmeme z důvodu nehodícího se tématu či konceptu.

alespoň přibližně
minimum, aby se kurz uskutečnil
ideální délka je 2,5 až 4 hodiny, případně 1 či 2 denní kurz o víkendu
Co bude tématem a osnovou kurzu/ů. Jak bude kurz probíhat? Co si z něj účastník odnese? A proč by měl přijít na kurz právě k tobě? Chceme, aby potencionální účastníci byli z popisu kurzu přesvědčeni, že to bude supr! ;)

Pomůžeme s propagací kurzu

Naučmese.cz omrkne každý den téměř 2 000 návštěvníků. Na Facebooku, kde aktivně propagujeme vybrané kurzy, nám fandí 12 000 lidí, na Twitteru nás sleduje 3 000 uživatelů. Pravidelně upozorňujeme naši komunitu na zajímavé kurzy přes newsletter – rozesíláme ho více než 4 000 odběratelům.

Někteří z našich lektorů se i se svými kurzy objevili v televizní reportáži, o projektu se mluví v médiích.

Často se stává, že při hledání vlastního jména lektor narazí na svůj profil na Naučmese.cz na jedné z prvních pozic – pomáháme tak s budováním osobní značky a povědomí o lektorovi. Mnoho kurzů také podporujeme placenou reklamou.

Usnadníme administrativu

Snažíme se, aby se naši lektoři mohli maximálně soustředit na samotný kurz a komunikaci s účastníky. Nemusí se starat o přijímání plateb a jejich kontrolu, pomůžeme s hledáním vhodné ilustrační fotky ke kurzu nebo společně doladíme text kurzu. Stačí napsat.

Doporučíme vhodné prostory: Rádi poradíme, kde kurz uspořádat za rozumné peníze nebo díky našim partnerům i zcela zdarma. Doplňujeme seznam míst, na které dostáváme tipy od lektorů i účastníků.

Získáme zpětnou vazbu

Po kurzech sbíráme od účastníků jejich dojmy na obsah kurzu a lektora. Také se jich ptáme, co by měl vylepšit pro příště. To všechno jsou cenná data pro vylepšování a kredibilitu kurzu.

Pojď do toho a napiš nám

Ovládáš svůj obor, ale dát dohromady kurz pro tebe není žádná sranda? Neboj, můžeme ti pomoci se všemi aspekty přípravy kurzu.

 • Kde kurz uspořádat

  Dali jsme dohromady seznam prostor, někde se nám podařilo vyjednat i lepší ceny. Prohlédnout seznam »

 • Lepší fotka ke kurzu

  Maruška může zdarma pomoci najít pro tvůj kurz vhodnou fotku nebo ji dokonce na míru vyfotit! Poprosit Marušku můžeš na maru@naucmese.cz »

 • Jak připravit kurz

  Adam ti dá komplexní návod a tipy jak na Naučmese začít, aby to dlouhodobě fungovalo. Přihlásit se »

 • Příručka lektora

  Pročtěte jak založit kurz, nastavit cenu, komunikovat s účastníky i jak probíhá spolupráce. Prohlédnout příručku »

Pojď do toho a napiš nám

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.