Michaela Novakova

Michaela Novakova

Na Naučmese od 27.8.2013, vedl/a kurzy pro 101 účastníků. Navštívil/a 31 kurzů.

Baví mne, když se pořád něco děje. Ráda zkouším nové věci. Život je krátký a já chci zažít, co se dá. O své zážitky a dovednosti nemám problém se podělit ba naopak.


Přes den sedím v korporátu, kde se zabývám procesním řízením. Navrhuji změny, testuji novinky, píšu manuály, školím lidi a tahám je z bryndy, když se něco nepovede.


Zefektivňování procesů mne postihuje i v soukromém životě. Nerada podnikám něco zbytečně či duplicitně. Mám ráda přehled. Potřebuji vidět, co se děje a jak se věci mají. A tak jsem našla zalíbení v Trellu. Využívám ho pro sebe, domácnost a sdílím s freelancery, kterým čas od času s něčím vypomáhám. Kromě Trella mám ráda i tabulky, které dokáží zpřehlednit data a rychle propočítat, co je zrovna potřeba.


A co vám chci o sobě ještě říct?


Že miluji cestování. Pořád někam jezdím a objevuji postupně svět. Nikdy mi nešel zeměpis. Svět byl pro mne slepou mapou. Ta se teď začíná pěkně vybarvovat. Taky ráda vařím a vymýšlím si recepty. Chodím na jógu a hned spolu s cestováním je pro mne úplně nejvíc keramika. Je to naprosto boží koníček. Člověk si nejen vyčistí hlavu, ale i po něm něco zůstane. Po mne např. jednou toto www.keramishka.cz.

Michaela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.