20130504-155712-2d4d7b4.jpg

Zdena Svatošová

Na Naučmese od 29. 4. 2013. Navštívil/a 2 kurzy.

Mám zajímavý koncept  her a aktivit, který lidem dokáže zprostředkovat doslova osvícení a reálný "aha" efekt. Ráda se s vámi podělím o přístup s výrazným učícím účinkem, který otvírá horizonty tvořivého myšlení. 

Něco drobek o mě… Pracuji jako lektor, poradce, kouč. Ráda s lidmi sdílím věci, které mají vtipnou pointu a posunují poznání o sobě a o světě k většímu sebeuvědomění a sebedůvěře. Ponoukám lidi k vykročení do zóny nepohodlí, jejímu bezpečnému prozkoumávání a pohybu v ní, protože až prožitek překonání vlastních (mnohdy jen zdánlivých) bariér má ty reálné „grády“ a přináší euforický pocit úspěchu. A každý úspěch je zaslouženou sladkou kapkou pro náš dobrý sebenáhled a důvěru ve vlastní schopnosti.

Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu, obor angličtina a tělesná výchova. Křivky profesní dráhy mě zavedly do oblasti poradenství v personálních procesech ve firmách, do světa diagnostiky a rozvíjení potenciálu lidí, školení měkkých dovedností v pracovních týmech i mimo ně. Protože jsem profesně i lidsky zaměřená na efektivní podporu lidí v jejich úsilí na sobě vědomě pracovat, nabízím takové programy, jejichž pozitivní a podpůrný účinek jsem sama vyzkoušela a prožila si jeho funkčnost. 

Nabízím prožitky a poznání že rozvíjení osobního potenciálu je někdy radost a nadšená procházka růžovým sadem a někdy zas prodírání se trním a nepohodlím. Určitě dobrá zpráva však je, že každý den máme příležitost se rozvíjet a uspět.

Zdena

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.