20150922-150422-2014-03-09-01.06.42-2.jpg

Veronika Lonská

Na Naučmese od 16. 9. 2015.

Pokud mě něco charakterizuje, tak to, že miluji přírodní kosmetiku! 

Když jsme s kolegyní uváděly na jaře na trh nové barvy na vlasy, všimly jsme si, že spousta žen velmi tápe v začátcích. Mnoho žen nedokázalo určit vhodný barevný odstín nebo správně barvu použít. Barvení hennovými barvami je totiž někdy tak trochu alchymie - problémem se stává hlavně v případě, že se je snažíme kombinovat s melíry či chemickými barvami. 

I to pro nás ale není problém, jen musíme umět barvy správně použít :-)

Spojila jsem se proto s kadeřnictvím Haaro Naturo, které je prvním přírodním kadeřnictvím u nás, a uspořádaly jsme pro Vás tento kurz :-)

Haaro Naturo patří už nějakou dobu mezi naše spokojené zákazníky a barví zde našimi barvami. Majitelka paní Zita Sanetrníková má bohaté zkušenosti nejenom s přírodním barvením, ale i s problémy provázejícími přechod na přírodní barvu.

Těšíme se na všechny z vás, které na kurz dorazí. Na každou ženu, která miluje přírodní kosmetiku a která je (či se chce stát) zkušenou hennařkou a objevit nové postupy a barvy pod bezpečným vedením Zity Sanetrníkové. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?