1q0foohqem1-1410635.jpg

Tomas Reinbergr

Na Naučmese od 14. 7. 2015, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.Navštívil/a 1 kurz.

Profesionální pokerový hráč a zkušený kouč. Vlastně nikdy jsem nehrál poker jen pro zábavu. Na úplném začátku jsem měl tolik štěstí, že jsem pochopil, že poker není jen zábavná hra, ale i dobrý způsob jak vydělávat peníze.


Od začátku jsem se chtěl stát profesionálním hráčem a tak jsem k pokeru i přistupoval. Začal jsem hned od začátku tvrdě studovat a trávil dny i noci čtením pokerové literatury a sledováním výukových videí. Během celého procesu jsem pochopil, že i přes velké množství dnes dostupných informačních zdrojů není lehké teoretické koncepty správně používat v praxi a také to jak je pro začínajícího hráče obtížné odlišit kvalitní informace a učit se zrovna ty správné a potřebné věci.

Postupně jsem vyzkoušel mnoho pokerových formátů a získával více a více zkušeností. Skutečný průlom v mé hře ale nastal až ve chvíli, kdy jsem se rozhodl vyzkoušet skutečný, živý koučink. Již během první hodiny jsem pochopil, jak rychle se člověk může zlepšovat pod správným vedením a kolik času a zklamání si můžete ušetřit.

Tomas

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?