7ny0dcgq5wh-img-20180520-105601.jpg

Šárka Honcová

Na Naučmese od 17. 10. 2018, vedl/a kurzy pro 4 účastníky.

Jsme parta lidí, kteří tvoří web Mom4moms.cz a vše kolem něj. Mom4moms je místem, které má maminkám (a tatínkům) ulehčit jejich každodenní život a nabídnout na jednom místě vše, co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. 

Pořádání kurzů je jednou z věcí, která nám připadá hodně smysluplná. Kurz První pomoc u malých dětí je pro každého rodiče. Být připraven a vědět si rady v každé situaci totiž může zachránit život. Kurz Nejčastější dětské nemoci a jak na ně je ideálním kurzem pro nastávající maminky nebo maminky malých miminek, které chtějí mít jistotu, že je nejčastější dětská onemocnění nepřekvapí a budou vědět, jak dítěti pomoci ulevit od leckdy nepříjemných příznaků nemoci. 

Naše kurzy vede zkušená lektorka, staniční sestra a také maminka Šárka Honcová.

Zde je o ní několik slov:

V roce 2004 jsem dokončila střední zdravotnickou školu.Poté jsem pracovala na oddělení ARO v Havlíčkově Brodě, odkud jsem se přesunula do Prahy nemocnice Motol také na ARO. Začala jsem studovat vysokou školu, kterou jsem zakončila v roce 2015 titulem Mgr. obor Ošetřovatelství. Během školy se mi narodil chlapeček.

Roku 2012 jsem úspěšně složila zkoušku specializace v intenzivní péči Arip. A 4 dny nato jsem se vdala za báječného chlapa, který mě ve studiu velice podporoval a podporuje do dnes. V průběhu studia jsem se přesunula do všeobecně fakultní nemocnice VFN, kde jsem strávila úžasné 4 pracovní roky.

Nyní pracuji jako staniční sestra na jednotce intenzivní péče pro interní oddělení. 

První pomoc učím od roku 2008, kdy jsem si udělala kurz instruktora, a tím bylo rozhodnuto, čemu se do budoucna chci a budu věnovat. Průběžně se v tématu první pomoci vzdělávám, a učím jak zaměstnance nemocnice, zaměstnance firem, tak i laickou veřejnost.

Hlavně se plně věnuji své rodině, své práci a dalšímu studiu. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.