20150113-105322-1046342316.jpg

Peter Bartal

Na Naučmese od 30. 4. 2012.

Působím v oblasti koučování a vzdělávání. Při práci se skupinou i jednotlivcem respektuji osobnost člověka, podporuji jej na jeho cestě při hledání možností a zdrojů pro uskutečnění svých cílů. Své zkušenosti čerpám z:

  • individuálního koučinku
  • lektorování a práce se skupinou při vzdělávání a teambuildingových firemních kurzech
  • programu „CST: Specifický trénink pro kouče“ na MÚ vyšších studií v Praze

Při vzdělávání se zaměřuji na získávání poznatků skrze vlastní zážitek, podpořený kvalitním zpracováním zkušeností.

Mé osobní přesvědčení je založeno na rozvíjení uvědomění a bdělosti, jakožto základu pro klidný a šťastný život. Začíná to u každodenních činností a rozhodnutí, jakkoliv prostých, neboť ty dávají dohromady celý den, týden, měsíc, rok, směr života. Uvědomění si možnosti vlastní volby, přijetí zodpovědnosti za vlastní činy, očekávání co vše se stane a jaké nové příležitosti se objeví, to vše jsou pro mě neutuchající zdroje stále nové životní síly.

Pracoval jsem na pozicích kontaktního a sociálního pracovníka i administrátora projektů. V diplomové práci (FSS, MU Brno) jsem se věnoval tématu posílení a uschopnění, v rámci sociální práce, kde je pojímáno jako schopnost získat kontrolu nad vlastním životem a dosáhnout svých zájmů skrze informovanou volbu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?