Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
4e5gpjs48p8-utf-8-naucme-se.jpg

Jak se učit rychle

Jakou máte paměť? Máte problém si pamatovat čísla bankovních účtů, piny, cizí slovíčka? Excelentní paměť může mít každý. Nezáleží na tom, zda máte paměť podprůměrnou či nadprůměrnou. Přijďte si pro návod.

Brno
6cnda07qcx8-img-1226.jpg Kurz je zdarma

Znakování s miminky

Znakování miminek funguje! V kurzu představím tento koncept a dám vám praktické rady, jak se znakováním začít a jak vytrvat. Díky zkušenostem se znakováním s mým synem a z kurzů vás namotivuji, abyste to také vyzkoušeli

Praha
19ptsefhe22-apple-device-blur-blurry-273222.jpg Kurz je zdarma

Pracuj na dálku: buď Remote

Láká tě svoboda práce na dálku? Chceš se zbavit dojíždění, trávit více času s rodinou nebo se věnovat svým koníčkům? Při práci na dálku získáš svobodu se rozhodovat co budeš ty budeš chtít kdy dělat.

Praha
3t14p024xh5-06-10-14.jpg Zbývají už jen 2 místa

Na koktejl s realitními investorkami

Přijďte si dát drink s realitními investorkami a v neformální atmosféře poklábosit (nejen) o investování do nemovitostí. Potkáte se s podobně smýšlejícími lidmi, načerpáte inspiraci a motivaci a budete se moci sami ptát.

Praha
8nwledmgjg0-top-fotky.jpg

Apple kurz: Fotky na Macu

Tápete na Macu ve správě fotek v aplikaci Fotky nebo vám chybí systém složek a podsložek pro třídění? Tento kurz vám prakticky vysvětlí správu vaší sbírky fotek na Macu, možnosti úprav a v čem vám pomůže iCloud.

Praha
99aty7ttjzr-hoopjam.jpg Kurz je zdarma

Hooping v parku - HOOP JAM

Přijďte si nezávazně a zdarma vyzkoušet oblíbenou aktivitu zvanou Hooping. Tyhle krásné třpytivé obruče už dávnou nejsou jen pro děti nebo pro gymnastky. Posílit tělo i mysl s nimi může kdokoliv.

Praha
5pavzrpg475-73a0986ykh9-vztahy.jpg Kurz je zdarma

Koučink na téma vztahy

Vaše vztahy v rodině, v práci či s přáteli nejsou ideální? Řešíte nějaký konflikt nebo ve vztahu (pracovním, partnerském) něco nefunguje? Přijďte se podívat na váš vztah z jiného úhlu pohledu, získejte tak nadhled, ujasněte si své možnosti a řešení.

Praha
9hxgk9z96a5-fotky-z-lomu-5376.jpg

Jak vydělat majland s drony

Jak se bude vyvíjet trh s drony v následujících letech a jak na tom vydělat.

Praha
9fsn1ovbrl8-pier-569314-1920.jpg Kurz je zdarma

Životní koučink - vydejme se společně na cestu vašeho rozvoje

Jsem přesvědčen, že každý z nás je jedinečný a má v sobě všechny zdroje na to, aby svůj potenciál využil na maximum a v životě dokázal to, co si přeje. Budu Vás povzbuzovat a motivovat. Věřím, že společně to zvládneme.

Brno
95ofmvlk7qn-vylad-svuj-blog.jpg Kurz je zdarma

Vylaď svůj blog!

K úspěšnému blogování nestačí jen silné téma a schopnost čtivě psát. Hodí se i znalosti marketingu, technických disciplín, jako je SEO či vyhodnocování statistik, i správné úpravy textů i obrázků. Přijďte se to naučit.

Řevnice
2bk5t8fvtvb-wikipedia-by-giulia-forsythe.jpg Kurz je zdarma

Napiš článek na Wikipedii

Chybí ti na Wikipedii nějaké téma? Chtěl bys napsat článek, opravit chybu nebo přidat fotografii? To všechno můžeš a my ti rádi ukážeme, jak na to.

Praha
9ihmo2wwwv5-pexels-photo-326709.jpeg Kurz je zdarma

Hodinka italské výslovnosti a frází na cestu

Gnoči nebo ňoky? Lambordžíny nebo lamborgíny? Pojďme v tom konečně udělat pořádek! Přidáme i pár frází, se kterýma oslníte své spolucestovatele a čišníka v restauraci nebo třeba obchodníka na trhu!

Praha
9hifebigqgy-girl-3141766-1280.jpg

Krásná a zdravá pleť už napořád

Víš, že jsi krásná? Ano, jen to o sobě možná nevíš. Dokážu Ti to! Pomůžu ti vyřešit Tvé problémy s pletí a probudím Tvou přirozenou krásu.

Praha
9484zx70e1i-img-9488.jpg Kurz je zdarma

Kontaktní improvizace

Zažijte si nepopsatelné pocity spojené s plynutím/ "flow" při pohybu ve dvojici nebo ve skupině, vypněte hlavu a pusťte se do kontaktu, improvizujte a nechávejte se příjemně překvapit tím, co vznikne.

Praha
28girbl5nyo-brain-b.jpg Kurz je zdarma

Dej si svůj život do rovnováhy

Vyladit důležité oblasti života, je jako ZALOŽIT KVALITNÍ ZÁKLADY pro VLASTNÍ DUM zvaný "SPOKOJENÝ ŽIVOT“. Na kurzu budeš mít příležitost se podívat z různých úhlů pohledu na tvou rovnováhu i na to, co tě v životě frustruje.

Praha
8jc9aoggknt-colorful-1325182-1280.jpg

Jak kreativně na svou energii

Chybí ti energie? Cítíš se často unaven, jak vybitá baterie? Je toho na tebe moc? Pak se rozhodni s tím něco udělat! Přijď si udělat svou energetickou bilanci, uvědomit si, co ti chybí a jak na to :-)

Praha
2tstc61infb-lb1.jpg Kurz je zdarma

Longboarding ve Stromovce - začátečníci

Pocit svobody, tichý chrastot valících se koleček po asfaltu, vítr ve tváři, pohyb v prostoru. To je jen pár příkladu, proč miluji jízdu na longboardu. Pokud jsi ji ještě nezažil, je čas to změnit. Tak se přijď se projet

Praha
2ut3mz047w5-sevenin-fk-a-procesy-obrazek-preview.jpeg Vyprodáno

Hodnoty, lidé a organizace jako základ zdravé firemní kultury

Věříte, že zdravá firemní kultura je základ dlouhodobého úspěchu firmy? Pokud ano, víte, že ve zdravé kultuře podpořené správně nastavenou organizací firmy podávají lidé nejlepší výkony, jsou motivovaní a loajální?

Praha
3j9s63dr7vl-img-0710.jpg

Hra malováním

Hra malováním je kurz pro lidi od 3 do 99 let. Program je inspirovaný Arno Sternem. Je to kurz, na který mohou chodit děti i rodiče, každý si pracuje na svém, a přesto jsou spolu.

Praha
7irr7555uyn-4l0ms9i9bw5-fc463a99b41b3926418960991cce247f.jpg

Seznámení s moderní arteterapií

Kurz ukáže potenciál technik moderní arteterapie. Uvedeme si jak teoreticky, tak prakticky, co vše nám může práce s výtvarnými technikami nabízet. Můžete využít jak pro sebe a svůj rozvoj, tak v práci s vašimi klienty.

Praha
6amk79rptm3-25lmtpkgtkj-koucink.jpg

Základy koučinku

O koučinku slyšíme dnes a denně, pojďme si tedy říct, co to vlastně je, předvést si ukázku a rovnou si zkusit někoho koučovat :)

Praha
2v1j1j3unw0-saboteri-foto-kurzu.jpg Vyprodáno

Poznej své vnitřní sabotéry

Chceš zjistit, kdo sabotuje Tvůj potenciál? Zajímá Tě, jak snížit vliv těchto sabotérů? Potom přijď objevit odpovědi spolu s kouči z týmu Život Jako Hra.

Praha
2ys0runk99z-2101347.jpg

Vydělej si (konečně) peníze

Mám pro Tebe několik otázek: Kolik si chceš vydělat? Do kdy? Co s penězi uděláš? A jaká je realita? Pořád se Ti výdělek nedaří?

Praha
9jzkv8rlv38-jamal.jpg Kurz je zdarma

Jak prolomit ledy

Zajímá Vás? Jak stmelit kolektiv od prvního dne? Jak docílit toho, aby si všichni účastníci dobře zapamatovali jména ostatních? Jak přesvědčit lidi, aby na sebe nenásilně prozradili něco zajímavého? Přijďte na kurz Jak prolomit ledy!

Praha
47htk7qoxya-relaxation-3065579-960-720.jpg

Kurz tantricko-relaxačních masáží pro ženy

Upadá trochu Váš sexuální život a chtěli byste si ho něčím opepřit, nebo se jen rádi učíte něčemu novému? Naučte se s námi základy tantricko-relaxační masáže a intimní masáže.

Praha
8v6lgue6ub5-wellness-285587-960-720.jpg

Kurz tantricko-relaxačních masáží

Upadá trochu Váš sexuální život a chtěli byste si ho něčím opepřit, nebo se jen rádi učíte něčemu novému? Naučte se s námi základy tantricko-relaxační masáže a intimní masáže.

Praha
267ykmvmwfx-0232-0024p.jpg

Zážitkový kurz: První pomoc v letních horách (Zdravotník zotavovacích akcí)

Kurz první pomoci za pochodu českými horami? Pod stanem nebo pod širákem? To je výzva! Buď ten, kdo si ví rady v horách, když se něco semele!

Zlaté Hory
3eox3lf729f-executive-3380590-960-720.jpg

Vybuduj své impérium! Žena v podnikání

Kurz je určen pro ambiciózní ženy, které již mají svůj vlastní podnik a nemohou se pohnout z místa, a pro začínající obchodnice, které potřebují pomoc.

Praha
8mf282yo9nd-15p3uqgpbux-9d97b7e8-df88-4faa-be8d-3705ecac6b11.jpeg

Verzování s GITem pro začátečníky

GIT je v současnosti nejpoužívanější verzovací systém a v mnoha oblastech je nepsaným industry standardem. Přesvědčíte se, že GIT je neocenitelný pomocník a přitom je velmi jednoduchý. Naučím vás GIT prakticky používat.

Praha
1s7efkeathb-group.jpg

Vanlife - život v dodávce

Kurz je pro všechny z vás, kteří plánujete, nebo zvažujete cestování a život v dodávce. Ať už jste holka, nebo kluk. :)

Praha
95irmme83pj-adrak-chai-indian-ginger-tea.jpg

Základy Ájurvédské medicíny

Ájurvéda a její základní principy. Chcete se naučit, jak pečovat o své tělo a své zdraví? Pak je tento kurz určen pro vás.

Praha
3etjuuc3qqb-naucme-se-timeline.jpg

Kreativně se dřevěnými dýhami

Pojďme společně navrhovat a vyrábět krásné věci nejen do interiéru. Design lampy, květináče, dřevěný motiv na zeď, obal na sešit, lahev a mnoho dalšího. Budeme experimentovat a postačí nám jen řezák, nůžky a lepidlo.

Brno
2702d972trk-nausnice3.jpg Kurz je zdarma

Upcycling

UPCYCLING workshop, kde budeme zužitkovávat různé materiály a předměty! Popustíme uzdu fantazii, dáme dohromady to, co je nám líto vyhodit, a u kávy si vyrobíme něco pro potěšení!

Praha
1uirlyq94h0-wood-3157395-960-720.jpg

Jak si vytvořit život svých snů?

Ahoj, snažím se lidi inspirovat k tomu, aby žili tím způsobem, jaký inspiruje je. A tento kurz je k tomu, abyste zjistili, jak to máte udělat. Bude mi potěšením Vás provést tím, jak na to.

Praha
6aieqfkjhjn-img-5996.jpg

Hudební wellness: muzikoterapie s lekcí relaxačního dýchání

Potřebuješ se úplně uvolnit a odpočinout si? Nech se unést hudební lázní Daliho. Užij si barvu mnoha přírodních nástrojů, masáž zvukem didgeridoo a přitom se nech vést relaxačními dechovými technikami.

Brno
8pzga9wxh0h-61a5762-upr-maly.jpg

Stres, nemoc a uzdravení z pohledu psychosomatiky

Fyziologické a medicínské souvislosti stresu na lidské zdraví. Provázanost řídicích systémů v těle a možnost jejich ovlivnění. Relaxace, všímavost, prociťování vlastního těla prakticky.

Praha
28vq3ursurn-43344e71.jpg Kurz je zdarma

Jak se stát grafičkou za 3 hodiny

S čím ti Canva pomůže? S obrázky na blog, s příspěvky a reklamou na Facebook až po letáky připravené pro tisk.

Olomouc
60dmq4dhno4-12799396-1705372516388486-9210553103643258534-n.jpg

Neseď jako pecka - kompenzace sedavého zaměstnání

Víte, že bolesti zad patří mezi druhou nejčastější příčinu pracovní neschopnosti? Právě tomuto nešvaru se budeme na našich workshopech učit předcházet. Podíváme se na dechové stereotypy, na ergonomii sedu a práci s tělem

Brno
49vmo8dpg0f-pavel.jpg

Jak na hypotéku. Aktuální informace z praxe

Seminář nabitý informacemi o hypotékách. Jak dosáhnout na TOP podmínky při žádosti o hypotéku, aktuální úroky u všech bank ČR, na co si dát pozor a jaké finty banky používají. Nasbíráno za deset let jednání s bankami.

Praha
8bim5ow77ll-1-img-9722.jpg

Víkend s mozaikou

Dva dny, strávené v intimním projení s kachlíky, kladivem, kleštěmi, lepidlem... a vlastní tvořivostí. Ideální možnost pustit se většího projektu, jako je stolek, podnos, obraz. Bonus: poblíž je rybník na koupání :-)

Rousínov
6ffemgbop7x-konverzace-park-700x525.jpg Kurz je zdarma

Anglická konverzace na čerstvém vzduchu

Mluvit, mluvit, mluvit. Jedině tak se zbavíš ostychu a naučíš se používat slovíčka, která jsou zašitá někde v hlubinách tvé paměti. Pojďme se projít do parku a pokecat v angličtině. Vždyť venku je tak krásně.

Praha
805gkvlcxcp-skeleton-businessman-worked-to-death-in-office-istock-903491244-mensi.jpg

Nebojte se procesů 2 aneb jak zavádět procesy a nezkolabovat

Zavádění procesů je projekt sám o sobě. Pokud navíc nejsou lidé na jakýkoliv pevný systém zvyklí, je pro ně implementace procesů i velká změna. Ta s sebou nese riziko strachu a odmítání se přizpůsobit novým podmínkám.

Praha
4b1zj4vg4if-what-s-on-your-bucket-list.jpg

Travelling - rozšiř svou slovní zásobu

Občas někam cestujete, anglicky se domluvíte, ale chybí vám specifická slovní zásoba? Za 90 minut hravě dostanete pod kůži spoustu nových termínů a frází, které vám v angličtině dodají sebevědomí a rozšíří slovní zásobu.

Praha
5m7h52zoeap-4vfhcgzbepw-cut-off-put-through-speak-up-hold-on.jpg

Frázová slovesa v angličtině? No problem!

Bezbolestně si vryjete do paměti nová frázová slovesa, která se běžně používají v hovorové angličtině a budete zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

Praha
6y5kcg7lqhb-navrh-bez-nazvu-1.jpg

Idiomy v angličtině? No problem!

Go bananas = to become crazy, angry or excited / Za 90 min. hravě a interaktivně ovládneme další anglické idiomy(ustálená slovní spojení s obrazným významem) a budeme zase o krůček blíž k porozumění rodilým mluvčím.

Praha
726zjenfcbo-young-girl-with-pink-shoes-riding-a-longboard-picjumbo-com.jpg

Zdravé a bezpečné opalování

Naučíme se spolu, jak na přirozené, zdravé a dlouhotrvající opálení, které neškodí ani pokožce ani životnímu prostředí. Umícháme si také přírodní opalovací krémy a poopalovací péči. Ukážeme si, že přírodní kosmetika opravdu funguje!

Praha
189ic3kmyb9-1-img-2243.jpg

Keramická mozaika - kurz s rozbíjením nádobí

Uvolníme nahromaděný stres při roztloukání kachlíků a nádobí... a vzniklou energii následně využijeme při tvorbě nových, krásných věcí. Kurz pro každého - netřeba býti umělcem, jde to samo! :-)

Brno
3rkyruegznl-20062007histo3.jpg

Jak připravit a absolvovat úspěšné vyjednávání o radniční koalici

Na semináři vás připravím na to, jak zvýšit svoje šance v povolebním vyjednávání. I s dobrým výsledkem v komunálních volbách můžete totiž skončit v opozici nebo i jen s jedním mandátem naopak v koalici.

Praha
6z8q3vxs0h5-couple-731890-960-720.jpg

Staň se pro svého muže jedinou sexuální Bohyní!

Pochopte vlastní sexualitu a využijte ji ke svádění a udržení vášnivého vztahu. Odhalím vám tajné tantrické techniky a současně vám vysvětlím, proč na velikosti záleží. :-)

Brno
8ok8d672b0p-img-4189.jpg Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Rodinný management

Rodinný mamagement - kurz pro rodiče, kteří potřebují vnést trochu systému a pořádku do své rodiny. Běhání na autobus, hledání klíčů, dělání úkolů, to vše přináší do rodiny stres, zbytečný stres.

Praha
2bysmw0gojc-img-0854.jpg

Láká tě Sicílie? Přijď se inspirovat na cesty a naučit se pár slov italsky

Čeká tě výčet nejkrásnějších míst, spousta inspirace na cesty, kulturní zajímavosti, praktické tipy jak ze Sicílie získat co nejvíc, okénko italské výslovnosti a cestovních frází a ochutnávka ze sicilské kuchyně.

Praha
2lzmgzhlkbl-naucme-se.jpg

Finanční (sebe)řízení na volné noze

Stresují Vás na volné noze výkyvy Vašich měsíčních příjmů? Pomůže Vám finanční (sebe)řízení. Kurz Vám ukáže základní principy a pravidla, jak mít pod kontrolou podnikatelské finance na volné noze

Praha
2z5yutbgysc-family-1784371-1920.jpg

Vědomé rodičovství a jak na něj

Už si nevíte rady s dítětem? Zaměřte se na sebe. A aby to nebylo tak těžké, pomůže Vám s tím naše lektorka Kamila Balcarová na kurzu Vědomého rodičovství.

Praha
2tmp5dwkril-000-1510-001.jpg

Emoční jóga a Mindfulness

Emoční jóga je velice jemná jóga vhodná pro začátečníky a pro lidi, kteří jsou ve stresu, nebo se špatně vyrovnávají se svou aktuální životní situací.

Praha
9q6swgkzyac-a-fotky-web.jpg

24H Výlet z komfortní zóny aneb poznej sám sebe

Na začátku je odhodlání zažít něco nového a netradičního, zkusit čelit nečekaným výzvám a nepohodlným situacím, vystoupit ze svého komfortu...a na konci odcházet s dobrým pocitem a vědomím, že si umím poradit!

Brno
4wi6kvx7zo7-lilie2.jpg

Výprava za poklady vnitřního ticha

Ticho léčí a ticho v přírodě dvojnásob. Strávíme 24 hodin venku a offline, k tomu si vyzkoušíme zajímavé aktivity zaměřené na smyslové vnímání přírody, živlů a vlastní duše.

Brno
3s1mhkeoe3d-dron-foto-dovolena-2017-02-sri-lanka-honzamartinec-0060.jpg

Dron - kurz létání, natáčení a legislativy

Jak létat s dronem - bezpečně a správně dle legislativy. Jak natáčet s dronem - zajímavě a za pomoci inteligentních režimů. Kde nalézt "letecké mapy" a správnou předpověď počasí...

Praha
82tj9fx2x6m-leadership.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.