Nové kurzy omrkni kurzy, které mají vypsané úplně první termíny

  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
7il0fnxkgri-img-20170625-153805.jpg

Barefoot sandále - Huarache

Barefoot sandálky přibližují chůzi na boso. Naše chodidla, která byla po dlouhé zimě uzavřena v pevné obuvi, si teď v létě zaslouží volnost a svobodu.

Olomouc
6ts009418s9-kava-zazitkove.jpg

Káva jako zážitek

Pojďte se naučit jak si doma připravit dobrou kávu. Provedu vás celým procesem, od nákupu kávy, po její skladování, mletí a přípravu.

Brno
9oiythepy6n-jakob-owens-518866-unsplash.jpg

Instagram pro influencery, značky a firmy

Jedinečná příležitost přihlásit se na kurz o Instagram, který Hana učí na University of the Arts London. Pokud si influencer (nebo jím být chceš), značka nebo firma, účastní se workshopu, který se tak brzy nezopakuje!

Praha
57x5a5ouvz8-i44a6141.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

Praha
5tq5yn4n9rz-child-355176-1920.jpg

Zdravé nohy po celý život

Nohy jsou naší základnou a ovlivňují celé naše tělo. Máte bolesti, ploché nohy nebo si nevíte rady při výběru obuvi pro sebe nebo své děti? Chcete cvičit svaly nohou? Interaktivní workshop, kde se dozvíte jak na to.

Praha
3ltwbdtowe8-2-kostry.jpg

Muž, žena a láska

Chci mít teď ve vztahu něčeho méně nebo více? Pak budete mít, díky doporučením a tipům z našeho kurzu.

Praha
7c8glgzuz9i-business-deal.jpg

Jak se jedná s investorem

Jaký si to vyjednáš, takový to budeš mít. S investorem člověk nejedná každý den a je dobré vědět, na co se připravit. Co je to term sheet, kolik procent investorovi nabídnout, jak se bude rozhodovat atd.

Praha
163ixfwpc4z-human-body-high-low-battery-isolated-20326155.jpg

Lidská baterie

Jak nabíjet lidskou baterii a jak ji nevybíjet? Interaktivní workshop na 2 až 3 hodiny. Díky funkčním technikám se každý z Vás naučí ovládat tu svou... Zvednu Vám energii:) Pokud ne, vrátím Vám vstupné.

Praha
1c4rubv2yyh-jung.jpg Kurz je zdarma

Happiness koučink u kávy

Koučink je forma dialogu, která pomůže přivést vaše myšlení do kolejí směřujících k nalezení řešení. Řešíte nějaký životní dilemata? Nebo se chcete jen ujistit, že jdete v životě správnou cestou?

Brno
6sc7tk1taep-fullsizeoutput-969.jpeg

Kurz makronek francouzskou metodou

Zvu Vás na kurz pečení makronek francouzskou metodou (bez cukrového rozvaru). Populární makronky asi netřeba představovat. Většina začátečníků však potřebuje pár rad, jak na ně. A to Vám právě zde nabízím.

Hoštice
47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 5 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 knih.

Praha
7o4giwm3jbm-mastermind.jpg

Jak přesvědčivě prezentovat vaše podnikání ve 3 minutách

Představte si, že máte 3 minuty, aby váš potenciální klient nebo obchodní partner pochopil, proč spolupracovat zrovna s vámi. Noční můra? Naopak může to být skvělá příležitost, jen vědět, jak ji uchopit.

Praha
2lo275jdmn4-proprietnik-ze-predu.jpg

PROPRIETNÍK - upcyklovaná mozaika

Vytvořte si svůj vlastní proprietník mozaikovou technikou.

Praha
4wi6kvx7zo7-lilie2.jpg

Výprava za poklady vnitřního ticha

Ticho léčí a ticho v přírodě dvojnásob. Strávíme 24 hodin venku a offline, k tomu si vyzkoušíme zajímavé aktivity zaměřené na smyslové vnímání přírody, živlů a vlastní duše.

Brno
7bgzmkl4alq-customlogo.jpg

Jógový workshop balančních pozic

Přijďte si zacvičit a užít si legraci na Jógovém workshopu balančních pozic. Budeme na něm balancovat na rukou, hledat sílu středu a podíváme se na svět vzhůru nohama!

Praha
20y6h7z2g9c-ucetnictvi.jpg

Účetnictví pro mírně pokročilé

Kurz Účetnictví pro mírně pokročilé Vám pomůže prohloubit dosavadní základní znalosti účetnictví a naučí Vás provádět pokročilejší účetní operace, které jsou však nedílnou součásti každodenní praxe.

Praha
1s6jkmzp9x4-2.jpg

Chceš se stát Au-pair a nevíš, jak na to?

Kurz je určený pro všechny, kteří mají zájem strávit čas v zahraničí, nikoliv jako turista v hotelovém zařízení, ale mezi místními obyvateli. Dozvíte se, jak se připravit na pobyt v zahraničí, jak si najít rodinu, něco

Praha
9ce5lvz5t5p-wallet-2292428-1280.jpeg Kurz je zdarma

Jak sbalit peněženku na dovču

Vzít sebou do zahraničí nějakou platební kartu a peníze, dokáže asi každý. Jen málokdo však ví, které karty a proč se hodí nejvíc, jak výhodně splašit peníze dané země a jaké všechny poplatky a nástrahy číhají za hranice

Praha
4ygv771luv8-electrocardiogram-2858693-1280.jpg

Rytmus v těle i v životě

Zkuste cestu aktivní relaxace. Načerpejte novou energii. Objevte v sobě rytmus. Zapojíme celé naše tělo i hlas.

Brno
6rurxwmc5h1-ga-pokrocili.jpg

Google Analytics pro pokročilé

Google Analytics jsou výborným zdrojem infromací, ale mnoho informací v nich chybí. Na kurzu si ukážeme jak posunout detail získávaných informace na zcela jinou úroveň a detailně poznat návštěvníky i jejich chování.

Praha
5zjk0zquoyt-nastroje-marketingu.jpg

Nástroje online marketingu - prakticky

Školení prakticky demonstruje aktuální možnosti nástrojů online marketingu. Podíváme se jak data záskávat, efektivně zpracovat a promítnout je do praxe. Od klíčových slov až po chování návštěvníků webu.

Praha
69o58e61zc5-22449856-10212693479805945-5126974265743613971-n.jpg

Otevření hlasu č.2: Porozuměj svým hlasivkám

Potřebujete porozumět tomu, jak hlas funguje a chcete ho umět perfektně ovládat? Doražte na pokračování kurzu Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv s číslem 2 - a rozšiřte své vědomí krční oblasti a projevu.

Praha
79aaq1oyoss-essential-oils-2738555-1280.jpg

Minikurz péče o pleť

jak dobře se starat o svou pleť aby byla co nejkrásnější a nejzářivější

Brno
6bte1ggyz75-australia-pinnacale-kukabara.jpg Kurz je zdarma

Přednáška o studiu, práci a životě v Austrálii

Austrálie nás okouzlila, proto jí chceme ukázat i vám. Austrálie je pozoruhodná země, ze které lidé často odjíždí s plynulou angličtinou a nezapomenutelnými zážitky z cestování.

Brno
80wvc0kwkty-3338262-red-wallpapers.jpg

Kurz tarotového umění pro začátečníky

Kreativní, zábavný kurz, jak si osvojit umění čtení tarotových karet. Naučte se číst a vnímat souvislosti karet a vypomáhat si tak touto metodou v životě. Používat karty k vytvoření nadhledu nad situací a sebepoznání.

Praha
3s1mhkeoe3d-dron-foto-dovolena-2017-02-sri-lanka-honzamartinec-0060.jpg

Dron - kurz létání, natáčení a legislativy

Jak létat s dronem - bezpečně a správně dle legislativy. Jak natáčet s dronem - zajímavě a za pomoci inteligentních režimů. Kde nalézt "letecké mapy" a správnou předpověď počasí...

Praha
4av3ark6lb8-img-20180128-190239.jpg Kurz je zdarma

Improvizace: Second Head Dance

Prožitková taneční improvizace o nalaďování na předchozí majitele a jejich příběhy...

Praha
3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Copywriting a sebeprezentace

Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě. Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům.

Praha
25hozn0dhi9-prezentace3.jpg Vyprodáno

Instagram Workshop: Insta od A do Z

Kurz seznamuje účastníky s Instagramme jako platformou od A do Z. Podíváme se na obsahové a vizuální směry, na to, jak účet podpořit v růstu, na marketingové využití Instagramu a na techniky a aplikace k editování fotek.

Brno
82tj9fx2x6m-leadership.jpg

Manažerský Slabikář

První dojem podruhé neuděláte! Kráčíte své první manažerské krůčky a rádi byste si ušetřili spoustu času intuitivním zkoušením nové role? Chcete budovat skvělý tým plný kompetentních a spokojených kolegů?

Praha
3wning8yjoz-language-family-tree-cropped.jpg

Jak se učí polygloti

Víte, jak se učí jazyky ti nejlepší?

Praha
5kd829zxsw3-7xnq3ch2c61-penize.jpg

Kritéria ekonomické efektivnosti v jedné lekci

Základní kritéria ekonomické efektivnosti jsou čistá současná hodnota (NPV), vnitřní výnosové procento (IRR), diskontovaná doba návratnosti a prostá doba návratnosti: Tato kritéria si popíšeme a naučíme se je používat.

Praha
4opux0u3b22-jaksinebratveciosobne.jpg

Jak si nebrat věci osobně

„Neberte si věci osobně,“ zní jedna ze čtyř dohod Dona Miguela Ruize. Vždy jsem s ní hluboce souzněla, jen mě trápilo, že nevím, jak to udělat aniž zatlačím bolest z kritiky hluboko dovnitř.

Praha
4mzb51pi141-1319985238.jpg

Výroba stříbrných šperků z ACS - zasazování větších kamenů

Zasazování větších kamenů do stříbrných šperků vyráběných z ACS (umělecká stříbrná hlína). Vyrobíte si stříbrný šperk podle vlastního návrhu a zasadíte do něj vhodný kámen, který dostanete v ceně kurzu.

Praha
1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

Praha
9webelsigzz-img-2673.jpg

Osobní styl

Naučte se lépe reflektovat svou osobnost navenek prostřednictvím oblékání. Poradím vám, jak dát pozitivně vyniknout vaše přednosti, pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Kurz je zábavný a interaktivní, bude k dispozici oblečení a doplňky.

Brno
9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Chcete-li své publikum zaujmout, udržet jeho pozornost a získat ho na svoji stranu, je důležité zvolit správnou přípravu, taktiku a styl projevu, i pomůcky pro vaše vystoupení. A proto zaměříme pozornost na principy a přístupy úspěšných řečníků.

Praha

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.