8auc4lv9oxy-img-1049.jpg

Munir Hassairi

Na Naučmese od 24. 1. 2019.

Jmenuji se Munir Hassairi,

a jsem nadšencem psychologie a osobního rozvoje. Už jako malého kluka mě fascinovala lidská motivace, často jsem si říkal, čím to je, že lidé, kteří mají všechno, přesto jsou často nešťastní. Pak mě začali bavit romány, kde se autor vyhrál s psychologií postav a už mi bylo jasné, co budu studovat.

Stal jsem se moderním psychologem a pomáhám lidem se v životě posouvat a dělat důležité životní změny.

Moje mise je kreativně provázet své klienty na jejich cestě rozvíjení vlastní jedinečnosti. Podporuji je v tom, aby byli schopni vnášet do svého života novou svěží životní perspektivu společně s nadšením, které přichází z objevení netušených možností světa naší psychiky. To vnáší do jejich života rovnováhu a radost.

Téma sebevědomí je častým tématem mých klientů a často jim brání v tom se dál v životě posouvat. Proto jsem se rozhodl, že využiji svých zkušeností a vytvořím kurz, který lidem rozkryje, co se schovává v našem sebevědomí, jak funguje a jak ho mohou ovlivňovat. Chtěl sem něco, co nebude ve stylu těch nespolehlivých rychlo-řešení typu sebe přesvědčování: "Jsem borec, jsem borec, jsem borec!"

V kurzu vycházím z reálných situací svých klientů, stejně tak ze znalostí koučování a terapeutického vedení. Vedu ho spolu se zkušeným psychologem a univerzitním vědcem Ondřejem Pešoutem Phd. a dáváme do rukou lidem nástroje, které stojí na vědeckých poznatcích, ale i z klientské praxe.

Jsem rád, že mohu takto využít své znalosti i zkušenosti.

- Jsem absolventem magisterského oboru psychologie na Karlově Univerzitě, dále mám certifikované roční vzdělání v koučování se specializací na psychosomatiku vycházející z biosyntetické teorie akreditované u Mezinárodní Federaci Koučů (ICF).

- Mé vzdělávání také zahrnuje komplexní sedmileté vzdělání v psychoterapii podle standardů české psycho-terapeutické společnosti a dále dle standardů Evropské Asociace pro psychoterapii (EAP).

- Kromě toho jsem absolvoval řadu kurzů zahrnující psychodiagnostické kompetence pro práci s osobnostními dotazníky jako jsou Hoganovi osobnostní dotazníky, BIG FIVE, širokospektrální dotazník MMPI a také další diagnostické nástroje pro identifikaci potencionálu.

- Mám zkušenosti s psychodiagnostikou i školením týmu manažerů či specialistů pro mezinárodní společnosti.

- Také jsem pracoval jako konzultant ve výzkumných odděleních pro vývoj psychologických testů nebo v odděleních výzkumu zákaznického chování.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?