20130411-211523-foto-repre.jpg

Markéta Málková

Na Naučmese od 11. 4. 2013, vedl/a kurzy pro 11 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Markéta se osm let věnovala klíčovým zákazníkům v oblasti telekomunikací v nadnárodní společnosti. Při časově a obsahově náročné práci, se věnovala retenční, akviziční a administrativní oblasti. Musela se naučit, vyzkoušet a dovést k dokonalosti strategie, techniky a tipy, které ji pomohli zvládat svou práci a cítit se dobře.

Po nástupu na mateřskou dovolenou se vydala na cestu osobního rozvoje a rozhodla se své nabyté a ověřené zkušenosti, dovést na vyšší úroveň. Oblasti osobní produktivity a efektivity se věnovat do hloubky a učit se od těch nejlepších ve svém oboru. Pravidelně se profesně vzdělává, stejně tak na půdě osobního rozvoje, na který klade vysoký důraz.
Následně se osobní produktivita a efektivita, stala její vášní. 
 
Markéta se nyní věnuje školení time managementu a osobní produktivity. Nadšeně spolupracuje jako projektová manažerka ve “svobodné” firmě v oblasti online marketingu.
 
"Respektuji přírodu, mám ráda její barvy, zvuky a vůně. Miluji svou rodinu, ráda si (už) plním své sny a život si užívám.”
“Neustále se učím zjednodušovat si život, protože to je cesta ke skutečné spokojenosti."

Motto:
Ne zítra, ale DNES. I  Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.

 

 
Markéta je autorkou praktické příručky - 9 dovedností úspěšného pracovního dne. Příručka je volně ke stažení na osobním webu www.marketamalkova.cz 
Také přispívá na FB stránce Chyťte Svůj Čas 
 
"Udělejte první krok právě teď a já se budu těšit na setkání s Vámi."
Přihlašte se níže:

Markéta

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?