6332170-20150517_175837.jpg

Markéta Machálková

Na Naučmese od 28. 1. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 2 kurzy.

Jmenuju se Markéta a mám 3 vášně, kolem kterých se točí všechno, co dělám: tvoření, angličtinu a cestování. 

Ráda zkouším nové kreativní techniky a nacházím "hacky", jak vytvářet pěkné věci pomocí jednoduchých postupů. Baví mě tvořit moderně i netradičně, kombinovat materiály, inspirovat se v zahraničí i přicházet si na věci po svém.

Nejsem rozhodně expert, do umělkyně mám taky daleko a nezaměřuju se na nějakou jednu konkrétní techniku, ve které bych byla největší master. Mám naopak nadšení a chuť objevovat nové a nové způsoby tvoření, vrhám se na vyrábění domácích produktů, zkouším různé nástroje, barvy, pomůcky a postupy.

Už dávno nekupuju dárky, ale vyrábím vždycky něco zajímavého. Ráda tvořím společně s dalšími lidmi, předávám svoje poznatky, zkušenosti a hlavně nadšení. Nejvíc mě baví pozorovat radost, s jakou ostatní vytvářejí něco, co do té doby nesvedli, když někdo z nich najednou přijde s nečekaným výrobkem, použije nějakou zajímavou kombinaci nebo zapojí fantazii a podaří se mu něco úplně nového.

Mám za sebou celou řadu úspěšných dílen a kurzů určených pro malé skupinky zájemců nebo pro velké skupiny na firemních akcích a vánočních večírcích, kde jsme společně s účastníky tvořili třeba netradiční vánoční ozdoby, vyráběli a modelovali z FIMA, potiskovali látky s pomocí vlastnoručně vyrobených razítek, vyráběli záložky do knih a mnoho dalšího.

Ukázky toho, co a jak dělám, kde beru inspiraci i více povídání o mně, najdete na mých prudce tvořivých stránkách craftroom.cz.

Markéta

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.