Naučmese MiniFest
7q198tp2je6-img-0012.jpg

Lucie Teplanová

Na Naučmese od 25. 11. 2017. Navštívil/a 1 kurz.

"Učím ženy, jak se spřátelit s myslí na cestě k vysněné postavě. Jsem koučka a expertka zdravého životního stylu, která už tu cestu prošla."

Cítím se báječně. Bydlím v těle, o kterém jsem od dětství snila. Užívám si lichotky partnera i okolí. Nestydím se v plavkách, ani při pohledu do zrcadla. A nejkrásnější na tom je, že teď už to jde samo.

Nepatřím mezi šťastlivce, kteří mají ideální postavu od přírody. Takových je opravdu málo.

Od dětství jsem trpěla nadváhou a závislostí na sladkém. Posměšky jsem tehdy statečně přecházela. V pubertě už mi to jedno nebylo. Radikálně jsem zhubla, téměř jsem propadla anorexii a pak jsem během jednoho roku nabrala vše a něco více zpět.

Najednou mi to došlo.

Radikální diety a nadmíra cvičení stejně nikam nevedou.

Hledala jsem pověstnou zlatou střední cestu. Trvalo mi to skoro 20 let. V přemíře různých výživových doporučení, často protichůdných, se mi to zdálo složité.

Na kurzu fitness instruktora jsem pochopila, jak funguje naše tělo a jak jej můžeme pohybem efektivně formovat. Další kurz poradkyně pro výživu mě uvrhl do fascinace biochemickými procesy v našem těle. Ty ovlivňujeme každý den hlavně tím, co jíme. A právě tyto procesy stojí i za tím, jak vypadáme. Odráží se také na naší psychice – jak se cítíme a jak si užíváme života.

Je to jednoduché, ale...

I když jsem studovala složité souvislosti, zjistila jsem, že podstata hubnutí a udržení váhy je skutečně jednoduchá. Stačí dodržovat několik zásad a vytvořit si vlastní zdravý životní styl, ve kterém se cítíme dobře.


Přesto mi do skládanky něco chybělo. Je to tak jednoduché a stejně to mnoho lidí nedokáže. "Je to v hlavě", slýchám často od klientek.

Hledala jsem a našla přístup, jak pracovat s myslí a měnit nefunkční pohled na svět.

 

Když vše do sebe správně zapadá

Do skládanky svého know-how jsem přidala třetí obor a absolvovala jsem koučovací výcvik. Koučink mě zaujal natolik, že mě na čas více táhlo téma seberozvoje a štěstí. Jenže ono štěstí je o vyrovnanosti všech životních ingrediencí.

Pokud nemáte zmáknutý jídelníček a pohyb, projeví se to nejen na vzhledu postavy. Zároveň se připravujete o životní energii a spokojenost, které se v nich ukrývají. Proto jsem začala přemýšlet nad tím, jak propojit všechny tři oblasti.
 
Od té doby, co jsem svoji skládačku Mysl - Strava - Cvičení vyladila a rozběhla, se mě optimální váha drží jako klíště.

Mým posláním je pomáhat dalším ženám, aby se také cítily šťastné ve svém těle a mohly pustit svoji váhu a hubnutí z hlavy.

Moje praxe

Jsem kvalifikovaná koučka, osobní trenérka a poradkyně pro výživu. Propojuju tyto tři oblasti, abych pomohla ženám dosáhnout vysněné postavy a vlastní spokojenosti. Některé ženy se mnou absolvují koučovací série, vedu osobní tréninky u klientek doma, poskytuju konzultace ke stravě, případně tohle vše kombinuju podle potřeb a přání klientky. Jsem také aurotkou dvou e-booků.

Také pořádám skupinové semináře, které mě nesmírně baví pro svoji dynamiku díky sdílené energii.

Těším se, že poznám i tebe :)

Lucie

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.